تعداد جانباختگان حادثه انفجار خرم‌آباد افزایش یافت

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: حادثه انفجار در منزل مسکونی امروز صبح در محله ۶۰ متری خرم‌آباد تاکنون ۲ کشته داشته است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، صارم رضایی با بیان اینکه جسد دومین فوتی حادثه خرم آباد پیدا شد، افزود: در این حادثه انفجار یک مرد و یک زن به نام های پیر ولی رحمتی نیا و سمن گل مددی نیا جان خود را از دست دادند.

وی اظهار داشت: در این حادثه ۱۲ نفر مصدوم شدند و در ارزیابی اولیه، ۱۹ منزل مسکونی آسیب دیدند و یک منزل مسکونی دو طبقه نیز به طور کامل تخریب شده است.

رضایی گفت: پنج تیم امداد و نجات هلال احمر شامل یک تیم سگ های زنده یاب؛ سه تیم آواربرداری و یک تیم عملیات از زمان وقوع حادثه در محل حاضر شده اند و همچنان مشغول امدارسانی هستند.

 رییس بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد نیز  گفت: پنج مجروح حادثه انفجار صبح امروز سه شنبه در خرم‌آباد به صورت سرپایی مداوا شده اند و به زودی ترخیص می شوند.

عباس پزشکی افزود: در مجموع هفت مجروح به اورژانس بیمارستان شهدای عشایر منتقل شده است و در حال حاضر یکی از آنها به دلیل سوختگی ۶۰ تا ۷۰ درصد بستری شده است.

انفجار یک واحد مسکونی صبح امروز در ۶۰ متری خرم آباد رخ داد که بر اساس اعلام اولیه آتش نشانی دلیل این اتفاق نشت گاز بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها