توزیع بسته های بهداشتی و غذایی بین سیل زدگان خوزستانی 

تهران - ایرنا - مدیرعامل بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از توزیع ۱۰ هزار بسته بهداشتی، ۵۰ هزار پرس غذای گرم و ۱۰ تن اقلام غذایی خشک بین آسیب‌دیدگان بارشهای اخیر در خوزستان خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، سعید سلیمانی با حضور در منطقه سیل‌زده درویشیه شهرستان کارون ضمن بازدید از وضعیت منازل آسیب دیده و دیدار با مردم افزود: از روز گذشته و درپی دستور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، نیروهای امدادی و جهادی بنیاد احسان با تمام قدرت و توان به این مناطق اعزام شدند. 

وی افزود: در این مدت از طرف ستاد اجرایی توزیع ۱۰ هزار بسته بهداشتی شامل ماسک و محلول ضدعفونی کننده، پنج تن برنج، پنج تن مرغ و دیگر اقلام جیره خشک بین آسیب دیدگان از آبگرفتگی در حال انجام است.

سلیمانی با اشاره به تخریب برخی منازل و وسایل زندگی مردم گفت: احداث دو آشپزخانه در اهواز و یک آشپزخانه در سربندر برای طبخ ۵۰ هزار پرس غذای گرم نیز از دیگر اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) است.

مدیرعامل بنیاد احسان از راه‌اندازی طرح «مهارت احسان» پس از پایان تخلیه منازل از آبگرفتگی خبر داد و خاطرنشان کرد: پس از پایان این مرحله، توسط گروه‌های جهادی متخصص همکار ستاد، وسایل آسیب دیده مردم این مناطق را تعمیر خواهیم کرد و تا آخرین لحظه عادی شدن شرایط زندگی درکنار مردم این مناطق خواهیم ماند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

سرخط اخبار جامعه