۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۳:۵۰
کد خبرنگار: 813
کد خبر: 84131186
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

نشان خدمت برجام بر سینه فخر ایران

تهران - ایرنا - همان روز که در تالار اجلاس سران مراسم باشکوهی برای  قدرشناسی از افتخارآفرینان برجام برگزار شد،  دکتر محسن فخری‌زاده نیز از رییس‌جمهور مدال گرفت اما به دلیل رعایت حیطه‌بندی حفاظتی و امنیتی مربوط به آن شهید، هیچ‌کس تجلیل رییس‌جمهور را از او ندید. 

رییس‌جمهور روحانی در جریان  تجلیل از افتخارآفرینان برجام، بیرون از سالن و دور از دید رسانه‌ها،  به چند شخصیت دیگر که در روند شکل‌گیری این توافقنامه و پیش از آن در توسعه و بالندگی صنعت صلح‌آمیز هسته‌ای کشور نقش مؤثر ایفا کرده بودند، نشان خدمت اعطا کرد.
نخستین دانشمندی که از رئیس جمهوری نشان درجه‌ی دو خدمت گرفت، شهید دکتر محسن فخری‌زاده بود. فخر ایران این بار هم در بی‌نشانی، نشان خدمت گرفت. 
تصاویر قدردانی رییس جمهور از این شهید بزرگوار که به طور اختصاصی در اختیار خبرگزاری ایرنا  قرار گرفته برای اولین بار منتشر می‌شود.

علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری امروز در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: «۱۹بهمن ۹۴ در بی‌نشانی و گمنامیِ ناگزیر، نشان خدمت بر سینه‌ فخر ایران نشست؛ اما حالا که ترور و نفرت دژخیمان، سرمایه‌ای بی‌بدیل را از ایران ستانده، وقتش رسیده است که بیشتر از او بشنویم. این تصاویر یکی از صدها ناگفته‌ برجام است که برای نخستین بار فرصت انتشار می‌یابد.»

سرخط اخبار سیاست خارجی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha