نهضت علمی ایران با ترور شهید فخری‌زاده متوقف نمی‌شود

یزد- ایرنا - مدیر حوزه‌های علمیه خواهران یزد گفت: دشمنان به خوبی آگاه هستند، نهضت علمی ایران اسلامی با ترور نخبگان و دانشمندان هسته‌ای و دفاعی کشومان از جمله شهید دکتر محسن فخری‌زاده هرگز متوقف نمی‌شود.

حجت‌الاسلام محمد کارگر روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان افزود: وقوع این جنایت توسط عاملان استکبارجهانی بار دیگر چهره پلید دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت های علمی ایران را نشان داد.

وی با محکوم کردن این جنایت ادامه داد: ترور شهید هسته‌ای کشورمان، برگ سیاه دیگری بر پرونده سنگین جنایت‌ها و وحشیگری رژیم و تروریست‌ های صهیونیستی است که اوج خباثت آنها را در برابر چشم عالمیان قرار داد.

تروریست‌های بیگانه عصر جمعه هفتم آذر ماه جاری با کمین در بلوار شهید مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند در مسیر خودرو حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در عملیات انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری‌زاده مورد حمله قرار گرفت و پس از آن یک دستگاه خودرو نیسان در فاصله ۱۵ متری خودرو حامل وی منفجر شد.

فخری‌زاده در اثر این تیراندازی و انفجار به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده  به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها