میدان مرکزی میوه و تره‌بار چهارمحال و بختیاری بزودی راه‌اندازی می‌شود

شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با رفع موانع ایجاد میدان مرکزی میوه و تره بار و با قید فوریت این مرکز بزودی در استان راه‌اندازی می‌شود.

الله‌کرم نصیری روز سه‌شنبه در نشست هماهنگی و رفع مشکل میدان میوه و تره بار مرکز استان افزود: ارائه خدمات ارزان‌تر به مردم یکی از مهمترین اهداف دولت است و در همین راستا در تامین میوه و سبزی مورد نیاز مردم استان تلاش شده تا با ایجاد یک میدان مرکزی ضمن ارائه محصولات متنوع و تازه، این تولیدات را با قیمت ارزان‌تر به دست مصرف کننده برسانیم.
وی ادامه داد: با همکاری شهرداری، شورای شهر و راه و شهرسازی مقرر شد تا ایستگاه اتوبوسرانی در میدان قمر  بنی‌هاشم(ع) شهرکرد به میدان میوه و تره‌بار استان اختصاص یابد و محلی در کمربندی شمالی شهر به ایستگاه اتوبوسرانی تخصیص یابد.
نصیری تصریح کرد: پس از آنکه مجوز از وزارت راه و شهرسازی برای تخصیص زمین به اتوبوسرانی صادر و ابلاغ شود با قید فوریت میدان میوه و تره‌بار راه‌اندازی می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه میدان مرکزی میوه و تره بار یکی از ضرورت‌های استان به شمار می‌رود، اظهار داشت: در حال حاضر بسیاری از شهرستان‌های استان از استان‌های دیگر اقدام به تهیه میوه و سبزی می‌کنند و این موضوع در افزایش این محصولات مصرفی اثرگذار است.
نصیری خاطر نشان کرد: تلاش ما بر این است تا با ایجاد میدان مرکزی میوه و تره‌بار دیگر شهرستان‌های استان نیز میوه و سبزی مصرفی خود را از این میدان با قیمت مناسب‌تر تهیه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها