کادر درمان کرونا در بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد تقدیر شدند

مشهد- ایرنا- کادر درمان بیماران کرونایی در بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد روز سه‌شنبه طی مراسمی از سوی ناحیه مقاومت بسیج حر این شهر مورد قدردانی قرار گرفتند.

در این مراسم به ۷۰ نفر از کادر درمان این بیمارستان شامل پزشک و پرستار و سایر کارکنان حوزه مقابله‌ با کرونا از سوی مسوولان و فرماندهان بسیج ناحیه حر شاخه گل و چفیه اهدا شد.
مسوول روابط عمومی ناحیه بسیج مقاومت حر مشهد به خبرنگار ایرنا گفت: این اقدام با هدف پاسداشت تلاشهای بی وقفه کادر درمان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت که از جان خود در درمان بیماران گذشتند، اجرا شده است.
حمید برجی افزود: برای این منظور ترغیب مردم به ماندن در خانه برای قطع زنجیره انتقال کرونا مورد تاکید است.
وی با اشاره به اجرای طرح "مسجد، سنگر سلامت" ادامه داد: ناحیه مقاومت بسیج حر ضمن اقدامات آموزشی و توزیع ماسک تاکنون ۴۰۰ بسته سبد کمک معیشتی بین خانواده های بی بضاعت در مناطق حاشیه مشهد توزیع کرده است.
بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی شهید هاشمی نژاد مشهد که طی هفته های اخیر به بهره برداری رسیده است،  در محوطه بیمارستان قدیمی و در راستای گسترش خدمات به بیماران در یکی از مناطق محروم و کم برخوردار حاشیه شهر مشهد احداث شده است.
بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۹۶۲ هزار و ۷۰ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌ و با فوت ۳۷۱ تن از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در کشور به ۴۸ هزار و ۲۴۶ نفر رسیده است.
همچنین تاکنون ۶۶۸ هزار و ۱۵۱ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها