۱۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۷
کد خبرنگار: 1207
کد خبر: 84130952
۰ نفر

برچسب‌ها

«رمضانعلی دولو» عضو هیات رییسه فلوربال آسیا شد

تهران- ایرنا- رییس انجمن فلوربال ایران، به عضویت هیات رییسه کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه در آمد و ریاست توسعه غرب قاره نیز به ایشان رسید.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، روابط عمومی انجمن فلوربال اعلام کرد که رمضانعلی دولو رییس انجمن این رشته در ایران،  به عضویت هیات رییسه کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه در آمد و ریاست توسعه غرب قاره نیز به ایشان رسید.

مجمع سالیانه و انتخاباتی کنفدراسیون فلوربال آسیا و اقیانوسیه بصورت وبینار با حضور توماس اریکسون رییس و جان لیلجلاند دبیر کل فدراسیون جهانی، همچنین رییس کنفدراسیون فلوربال آسیا و اقیانوسیه و روسای فدراسیون ۱۵ کشور برگزار شد.
 روسای فدراسیون فلوربال کره جنوبی ، مالزی ،فیلیپین. سنگاپور ، هند ، پاکستان، تایلند ، ژاپن، استرالیا، نیوزیلند ، اندونزی، چین ، هنگ کنگ، مغولستان و رئیس انجمن فلوربال ایران در این مجمع انتخاباتی حضور داشتند.
در این مجمع، دولو با کسب ۸ رای از ۱۲ رای ماخوذه عضو هیات رییسه کنفدراسیون فلوربال آسیا - اقیانوسیه شد و ریاست توسعه فلوربال غرب آسیا نیز به وی رسید.

فلوربال گونه ای از ورزش هاکی است که به صورت سالنی و بر روی کفه چوبی و یا لاستیکی انجام می‌شود. این ورزش در دهه ۱۹۷۰ در کشور سوئد ایجاد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

سرخط اخبار ورزش