درخواست سرمربی تیم فوتبال جوانان از مربیان باشگاه‌ها

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال جوانان که در روزهای گذشته با کلیه مربیان تیم های باشگاهی گفت و گو کرده بر ضرورت توجه به تمامی بازیکنان شایسته این رده سنی تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، «داود مهابادی» سرمربی تیم فوتبال جوانان روز سه شنبه در خصوص گفت و گو با سرمربیان تیم‌های لیگ برتری، اظهار داشت: خوشبختانه در روزهای گذشته با مربیان مختلف باشگاه‌ها در لیگ برتر و حتی لیگ دسته اول گفت و گو کردیم و از آن‌ها درخواست کردیم که تمامی نفرات مستعد و توانمند این رده سنی را به ما معرفی کنند.

وی ادامه داد: من پیش از این با «سیروس پورموسوی» سرمربی سابق تیم جوانان هم صحبت کردم و از زحمات ایشان تشکر کردم. خوشبختانه مربیان قبلی تیم ملی جوانان استعدادیابی خوبی انجام داده و نفرات شایسته ای را انتخاب کرده اند. تلاش ما هم این است که استخوان بندی این تیم حفظ شود اما از طرفی هیچ بازیکن شایسته ای را هم نادیده نمی گیریم.

سرمربی تیم جوانان اضافه کرد: تیم جوانان ظرفیت بسیار خوبی دارد و بخش زیادی از ترکیب نفرات تیم مشخص شده اما در چند پست می توانیم این تیم را تقویت کنیم و با تعامل باشگاه‌ها می‌خواهیم هیچ بازیکن شایسته‌ای از چشم کادرفنی دور نماند. 

مهابادی در پایان پیرامون روند آماده‌سازی و برنامه های این تیم، گفت: با همکاری و تلاش مسئولین فدراسیون به دنبال برگزاری بازی های تدارکاتی همچنین اردوهای مناسب در فرصت باقیمانده هستیم و البته سعی می کنیم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با شرایط مناسب برای حضور در مسابقات آماده شویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار ورزش