خودروهای کادر درمان مشهد همچنان پیامک جریمه دریافت می‌کنند

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: با گذشت ۱۰ روز از اجرای طرح محدودیت رفت و آمد شبانه با خودرو شخصی، هنوز خودروهای کادر درمان در این شهر پیامک جریمه دریافت می‌کنند.

دکتر مسعود زحمتکش روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: براساس آنچه اعلام شده جریمه خودروهای پزشکان، پرستاران و کادر درمان در روزهای آتی با هماهنگی فرمانداری و پلیس راهنمایی و رانندگی حذف خواهد شد.
وی ادامه داد: انتظار ما این بود که با اعلام به موقع لیست پلاک خودروهای کادر درمان، این پیامک ها ارسال نشود تا دغدغه ذهنی برای همکاران فراهم نگردد.

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: بیش از ۱۷هزار شماره پلاک خودرو کادر درمان در سامانه ثبت و به فرمانداری اعلام شده تا از اعمال جریمه مرتبط با محدودیت های کرونایی برای این خودروها ممانعت به عمل آید.
وی با اشاره به فشار کاری و روحی کادر درمان افزود: افزایش دغدغه های همکاران ما در این شرایط سخت شایسته نیست، بطوریکه طی روزهای اخیر با ابراز نگرانی بسیار همکارانمان در خصوص دریافت پیامک‌های جریمه خودروهایشان روبرو شده ایم.
زحمتکش ادامه داد: این در حالی است که سازمان نظام پزشکی مشهد از قبل تمامی اقدامات لازم برای ارسال پلاک خودروهای همکاران فعال کادر درمان را به مراجع مربوطه انجام داده است.

سازمان نظام پزشکی کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد ۱۴ هزار عضو شامل پزشک متخصص، عمومی، دندانپزشک، داروساز و کارشناس دارای پروانه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها