هشدار نسبت به انسداد جاده‌های روستایی در پی ورود سامانه بارشی جدید

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا نسبت به مسدود شدن مسیر دسترسی به روستاها در مناطق سردسیر، لغو پروازها و انسداد جاده‌ها در پنج استان هشدار می‌دهیم.

«کبری رفیعی» روز سه‌شنبه درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: از ظهر امروز سامانه بارشی جدید از سمت  جنوب غرب وارد کشور می‌شود و در ٥ استان سبب بارش باران و رعد و برق خواهد شد.

وی گفت: اواخر وقت امروز بخش های مرکزی کشور بارش باران دارد و فردا چهارشنبه فعالیت این سامانه بارشی شدت پیدا می‌کند، بهطوری که با وقوع روان آب و آبگرفتگی معابر در برخی استان‌ها مواجه می شویم.

به گفته رفیعی امروز بارش باران و رعد و برق در استان‌های چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، شمال فارس و غرب خلیج‌فارس خواهیم داشت.

وی گفت: با توجه به شدت بارش ها از فردا در مناطق کوهستانی احتمال مسدود شدن راه‌های روستایی لغو و تاخیر پروازها را داریم و کاهش دید در گردنه ها رخ خواهد داد.
رفیعی گفت: روز پنج شنبه ادامه بارش ها را در غرب و جنوب غرب کشور داریم و روز جمعه بارش ها به پنج تا هفت استان محدود می شود.

وی گفت: آسمان تهران قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود و حداکثر دما در تهران ١٢ درجه خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار اقتصاد