صعود سینا صنعت ایذه و فولاد اکسین به نیمه‌نهایی لیگ کشتی فرنگی

تهران - ایرنا - تیم‌های سینا صنعت ایذه و فولاد اکسین خوزستان در پایان دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی به نیمه نهایی صعود کردند.

به گزارش ایرنا، رقابت‌های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) روزهای ۹ و ۱۰ آذرماه در خانه کشتی شهید «ابراهیم هادی»  با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار شد.

در پایان دور رفت این رقابت ها تیم سیناصنعت ایذه با ۴ پیروزی بعنوان تیم نخست دور برگشت شناخته شد.

در مجموع مراحل رفت و برگشت لیگ کشتی فرنگی در گروه نخست تیمهای سینا صنعت ایذه و فولاد اکسین خوزستان به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. تیمهای رعد پدافند ارتش، آریوبرزن بهبهان و هیات کشتی سیرجان در مراحل بعد قرار گرفتند.


نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

سینا صنعت ایذه ۷  - آریوبرزن بهبهان ۳ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: نیما محمدی یک  صادق مرادی ۳
۶۰ کیلوگرم: داریوش مقصودی صفر - محراب قلی‌پور  ۴
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند  ۹  - ابراهیم اسحاقی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی ۱۰  - یاسین محسن‌نژاد صفر
۷۲ کیلوگرم: علیرضا مهمدی پیانی ۳ - سجاد بنادری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۱۶  - سیدعارف خردمند ۵
۸۲ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا  ۹  - رضا عادلی‌نژاد صفر
۸۷ کیلوگرم: پیام بویری ۸  - مهران بروشان‌فر صفر
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه ۲  - داود فلاحی ۹
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی‌زاده ۱۰  - سعید حسین‌پور یک 


رعد پدافند ارتش، برنده ۶  - فولاد اکسین خوزستان ۴ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: هادی تختایی  ۱۰ - مرتضی خدایی یک
۶۰ کیلوگرم: علیرضا اسدی صفر - پویا ناصرپور  ۹
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب‌ثابت یک  مهرداد مردانی یک (برنده)  
۶۷ کیلوگرم: عباس مقدسی صفر - کرامت عبدولی ۸
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش  ۹  – حسین نصیری صفر
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج‌پور (برنده) - محمد شربی نیازی ۳
۸۲ کیلوگرم: علی موسی‌زاده  ۲ (برنده با ضربه فنی) - محمد سرخی‌نژاد ۲
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی یک - علی شریفی  ۵
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی ۶ (برنده با ضربه فنی) - محمدامین حمیدی اصل  صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی ۶ - پارسا نظری یک

آریوبرزن بهبهان ۶  - هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی ۵ (برنده با ضربه فنی) - علی رستمی صفر
۶۰ کیلوگرم: عباس چنانی ۸ - امیرمحمد یارمحمدزهی  ۱۰
۶۳ کیلوگرم: علی گوران ۳ - علی چوبک‌زن  ۱۱
۶۷ کیلوگرم: بهنام مرادی ۸ (برنده با ضربه فنی) - محمدرضا اسپیدکار صفر
۷۲ کیلوگرم: امین بذرگر  ۴ (برنده) - محمدمهدی شهسواری ۴
۷۷ کیلوگرم: رضا عادلی‌نژاد  ۶ - محمدرضا شاه‌بداغی صفر
۸۲ کیلوگرم: علی حمید  صفر - سیداحسان موسوی ۴
۸۷ کیلوگرم: علیرضا غفاری  ۴ – اکبر عبدی ۳ (دیسکالیفه)
۹۷ کیلوگرم: سیدمحمدرضا زینی ۶  - فردین سالاری‌پور ۴
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین‌پور ۴  - سیدمجتبی حسینی ۹

سیناصنعت ایذه ۶ - رعد پدافند ارتش ۴ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری ۹ - محمد حسینوند پناهی
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی صفر – علیرضا اسدی ۸
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر – رضا عباسی ۴
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی ۵  - نیما اسماعیلی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۵  - علیرضا ارقش ۵ (برنده)  
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا ۵- سجاد فرج پور صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور ۲ - علی موسی زاده ۸ (برنده با ضربه فنی)
۸۷ کیلوگرم: امید محمودیر ۷ - محمد رسولی ۵
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه ۸ (ضربه فنی) - حامد عبدولی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده  ۴ - میلاد عبدولی ۲

سینا صنعت ایذه، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) – فولاد اکسین خوزستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۸) (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری ۹ - مرتضی خدایی صفر
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی ۱- پویا ناصرپور ۹
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند ۱ - مهرداد مردانی ۳
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی ۵ - علی ذکایی مهر ۶
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۹ - عظیم گرمسیری صفر
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا ۷- محمد شربی نیازی ۳
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده ۱- مهدی هدایی ۳
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی ۳- علی شریفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه ۹ (برنده با ضربه فنی) - ایمان انصاری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر- پارسا نظری ۸

فولاد اکسین خوزستان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی ۳- علی رستمی  ۳ (برنده)  
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور ۹  - فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی ۵ - محمدرضا اسپیدکار صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی ۹ - نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری ۲ - محمدمهدی شهسواری ۱
۷۷ کیلوگرم: ابراهیم جمال پور ۱- ابوالفضل نبی زاده ۴
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی ۴ - امیرطاها برفه‌ای صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی  ۹ - اکبر عبدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل۱ - آرشام بهرام زاده ۲
۱۳۰ کیلوگرم: محمدسروش رنجبر ۱- سید مجتبی حسینی ۲

رعد پدافند ارتش، برنده ۸ - آریوبرزن بهبهان ۲ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند ۲ - صادق مرادی ۳
۶۰ کیلوگرم: علیرضا اسدی  ۸ - محراب قلی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا عباسی ۹ - علی گوران صفر
۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی ۷- بهنام مرادی ۶ (برنده با ضربه فنی)
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش ۹ - سجاد بنادری ۴
۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری ۸ (برنده با ضربه فنی) - رضا عادلی نژاد
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده ۹ - علیرضا مرادی ۱
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی ۴ - علیرضا غفاری ۱
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی ۹ - سید محمدرضا زینی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی ۹  - سعید حسین پور صفر

سیناصنعت ایذه، برنده ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: نیما محمدی ۷ - علی رستمی ۲
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی ۷  - امیرمحمد یارمحمدزهی ۵
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند ۹  - علی چوبک زن ۵
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی ۸ - نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۹ - امیرمحمد رضایی صفر
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا ۸ (برنده) - محمدرضا شاه بداغی
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور ۱۰ (برنده) - امیرطاها برفه ای
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی ۶ - علی عابدی ۵
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه ۸ - فردین سالاری پور صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده ۱۰- مسعود زیدآبادی صفر

فولاداکسین خوزستان، برنده ۹ - آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی ۹
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور ۱۱ - عباس چنانی ۹
۶۳ کیلوگرم: نیما زرافشانی ۱۳ (برنده با ضربه فنی) – ابراهیم اسحاقی ۶
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر  ۶ - امید بذرگر ۳
۷۲ کیلوگرم: حسین نصیری ۲ - سجاد بنادری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی  ۹ - سید عارف خردمند صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد ۵ (برنده با ضربه فنی) - عیرضا مرادی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی ۸ - مهران بروشان فر صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری ۳ - داود فلاحی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۵ (برنده با ضربه فنی) - سعید حسین پور ۴

رعد پدافند ارتش، برنده ۹ - هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: هادی تختایی  ۱۱- علی رستمی ۴
۶۰ کیلوگرم: علیرضا کارگر ۸ – فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۷ - محمدرضا اسپیدکار ۱
۶۷ کیلوگرم: عباس مقدسی ۷ - نوین ایزدنیا ۴
۷۲ کیلوگرم: نیما اسماعیلی ۱۱ - محمدمهدی شهسواری ۳
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور ۶ - ابوالفضل نبی زاده صفر
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده ۹ - امیرطاها برفه ای صفر
۸۷ کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت ۳- علی عابدی  ۵
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی  ۶ - آرشام بهرام زاده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: سجاد موسوی ۸ - مسعود زیدآبادی صفر


نتایج رقابت های دور رفت نیز به شرح زیر است:

سیناصنعت ایذه ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده  ۱۲– فرزاد محبی، ۵
۶۰ کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده ۸ – متین سنجری، ۱
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده ۸– عرفان فردی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۷- مجتبی ولی الهی، ۴
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۰- محمدمهدی شهسواری ۱
۷۷ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۵- امیرمحمد رضایی ۱
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده ۸- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۴- علی عابدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ضربه فنی – محمد مدرسی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده ۲- سید احسان اسماعیل پور صفر

فولاد اکسین خوزستان ۶- آریو برزن بهبهان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۵- صادق مرادی، برنده ۶، ضربه فنی
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده ۵ – محراب قلی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵- ابراهیم اسحاقی ۲
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۸- سید علیرضا رسول زاده صفر
۷۲ کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر- عابد بابکان، برنده ۹
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده ۷ – محمدحسین آزرم دخت صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۹- علیرضا مرادی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۹- رضا وخشور صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل صفر- سید محمدرضا زینی، برنده ۴، ضربه فنی
۱۳۰ کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده ۶- پارسا نظری ۲

فولاد اکسین خوزستان ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۹ – فرزاد محبی صفر
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده ۱۰- متین سنجری صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی ۸- عرفان مردی صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی ۹- محمدرضا اسپیدکار صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری ۸- محمدرضا شاه بداغی صفر
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد ۹- محمد غلامی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد ۹- سید احسان موسوی ۴
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری ۸- فردین سالاری صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری ۵- محمد مدرسی ۳
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۹- علیرضا اسکندری صفر

رعد پدافند ارتش ۷- آریو برزن بهبهان ۳ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی ۶- صادق مرادی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: علیرضا کارگر ۲- محراب قلی پور، برنده ۱۰
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۹ – ابراهیم اسحاقی صفر
۶۷ کیلوگرم: احسان فراهانی، برنده ۱۲ – یاسین محسن نژاد ۴
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده ۲، ضربه فنی – عابد بابکان صفر ۵
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ۹- سید عارف خردمند صفر
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی برنده ۷- رضا عادلی نژاد ۶
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۶- رضا وخشور ۱
۹۷ کیلوگرم: حامد عبدولی، برنده ۳ – داود فلاحی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: سجاد خلیلیان ۴- سعید حسین پور، برنده ۱۳

فولاد اکسین خوزستان ۷- سینا صنعت ایذه ۳ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۱- مصیب اکبری، برنده ۶
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۹ - میلاد رضانژاد صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۴، ضربه فنی – فرشاد عیسوند ۳
۶۷ کیلوگرم: علی ذکائی مهر، برنده ۲، ضربه فنی- شاهین بداغی ۱
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری صفر- محمدرضا مختاری، برنده ۸
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۷- هادی علیزاده پورنیا ۱
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۳- عباس مهدی زاده ۱
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده ۵- امید محمودی صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری صفر- محمد یگانه، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری، برنده ۲- آرمان طهماسبی زاده صفر

رعد پدافند ارتش ۹- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی، برنده ۱۰- فرزاد محبی ۳
۶۰ کیلوگرم: علیرضا اسدی، برنده ۱۲ – امیرمحمد یارمحمدزهی ۸
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده  ۹ – عرفان فردی صفر
۶۷ کیلوگرم: احسان فراهانی ۳ – محمدرضا اسپیدکار، برنده ضربه فنی ۲
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده ۴- محمدمهدی شهسواری ۱
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برده ۶- محمد غلامی ۲
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۷- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۹- امیرطاها برفه ای صفر
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین کریمی، برنده ۶ -  مسعود زیدآبادی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده ۵ – سید احسان اسماعیل پور ۲

آریوبرزن بهبهان ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) برنده- هیأت کشتی سیرجان ۵ (امتیاز مثبت ۱۷)- (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی، برنده ۸ – فرزاد محبی ۷
۶۰ کیلوگرم: محراب قلی پور صفر – امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۷
۶۳  کیلوگرم: ابراهیم اسحاقی، برنده ۷ – عرفان فردی صفر
۶۷ کیلوگرم: یاسین محمدنژاد ۴ – محمد اسپیدکار، برنده ۵
۷۲ کیلوگرم: عابد بابکان ۵ - محمدمهدی شهسواری، برنده ۶
۷۷ کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت، برنده ۸- امیرمحمد رضایی صفر
۸۲ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد صفر – سید احسان موسوی، برنده ۸
۸۷ کیلوگرم: علیرضا مرادی ۲ – فردین سالاری، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ضربه فنی ۴ - محمد مدرسی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور، برنده ۱۲ – سید احسان اسماعیل پور ۴

سیناصنعت ایذه ۸ – رعد پدافند ارتش ۲ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده ۷، ضربه فنی- مهرگان جهانگیری صفر
۶۰ کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده ۴- علیرضا کارگر ۲
۶۳ کیلوگرم: امید احمدی ۲– آرمین محب ثابت، برنده ۷
۶۷ کیلوگرم: شاهید بداغی، برنده ۲- احسان فراهانی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۱ – محمدرضا کاکه ۲
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۸ - پرهام قنبری صفر
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده صفر – جمال اسماعیلی، برنده ۱۰
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده  ۷– محمد رسولی ۵
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ۶- حامد عبدولی ۵
۱۳۰کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده ۸- میلاد عبدولی صفر

فولاد اکسین خوزستان ۵ (امتیاز مثبت ۲۵) – رعد پدافند ارتش ۵ (امتیاز مثبت ۱۷) (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی، ۱ – محمد حسینوند پناهی، برنده ۲
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۱۴ – علیرضا اسدی ۶
۶۳ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری ۳- آرمین محب ثابت، برنده ۵
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۱۱- احسان فراهانی صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده ۸- محمدرضا کاکه ۲
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۹ – پرهام قنبری صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده ۹  – علی موسی زاده ۸
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی ۳ – محمد رسولی، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری ۲ – حامد عبدولی، برنده ۵
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۴ – میلاد عبدولی، برنده ۴

سینا صنعت ایذه ۶- آریوبرزن بهبهان ۴ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است) :

۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری ۵ – صادق مرادی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۹ – محراب قلی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده ۱۰ – ابراهیم اسحاقی ۲
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۱۱ – سید علیرضا رسول زاده صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۲ – عابد بابکان ۲
۷۷ کیلوگرم: علیرضا محمدی پیانی صفر – محمدحسین آزرم دخت، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۴ – رضا عادلی نژاد ۱
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ضربه فنی – علیرضا مرادی
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه ۴ – داود فلاحی، برنده ۴
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند ۸ – سعید حسین پور، برنده ۱۰، ضربه فنی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار ورزش