سرمربی سایپا: بازی مقابل سپاهان، همواره سخت است

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: همواره بازی در مقابل سپاهان اصفهان سخت است اما تلاش می‌کنیم تا نتیجه لازم را در دیدار فردا مقابل این تیم کسب کنیم.

به گزارش ایرنا، ابراهیم صادقی شامگاه دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان افزود: تیم ما در سه هفته گذشته بازی به بازی بهتر شد و فوتبال بهتری ارائه کرد و در بازی آخر خود نیز توانست نتیجه لازم را کسب کند.

وی با اشاره به انتظار بالای خود از بازیکنان تیمش اضافه کرد: فکر می‌کنم می‌توانیم با استفاده از فرصت‌های خود، نمایش‌های بهتری هم داشته باشیم.

صادقی با اشاره به اینکه بازی فردا از نظر تاکتیکی و فنی میان ۲ تیم، دیدار نزدیکی خواهد بود، اظهار داشت: تمام تلاش تیم سایپا این است که در کنار خوب بازی کردن، نتیجه لازم را هم کسب کند.

وی با تاکید براینکه قبل از آغاز  فصل، توانستیم یک بازی دوستانه با سپاهان انجام دهیم و ۲ تیم شناخت کافی از هم دارند، یادآور شد: سه دیدار قبلی سپاهان را ارزیابی کردیم و دریافتیم که آنها می‌کوشند در زمین فوتبال بازی کنند و با پاس‌های کوتاه به زمین حریف وارد شوند و نتیجه لازم را کسب کنند.

صادقی افزود: ما نیز در تمرینات خود بخوبی روی این موضوع کار کردیم تا در دیدار فردا نتیجه لازم را بگیریم.

وی گفت: افتخار می‌کنم که دوباره در مقابل مُحرم نویدکیا سرمربی سپاهان قرار می‌گیریم، چندین سال بعنوان بازیکن روبه‌روی او بازی کردم، مُحرم چند سال از فوتبال دور بود و خوشحالم که دوباره به فوتبال برگشت، او شخصیت منحصر به فردی دارد، سالیان زیادی را در سپاهان بازی کرده و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است و در حالی که می‌توانست در تیم‌های دیگر بخصوص پایتخت بازی کند ولی با تعصب در تیم شهر خود باقی ماند.

صادقی همچنین از همکاری باشگاه سپاهان و نویدکیا در پیوستن محسن مسلمان بازیکن سابق طلایی‌پوشان به تیم سایپا قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، هفته چهارم لیگ برتر سه‌شنبه هفته جاری سپاهان از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان سایپا تهران است که در هفته سوم توانست نساجی مازندران را در خانه با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha