فرمانده سپاه قزوین: حضور مردم، مانع تحقق توطئه دشمنان شده است

قزوین - ایرنا - فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت : مردم با حضور قدرتمندانه خود در تمام عرصه ها مانع تحقق خواسته ها و توطئه های شوم دشمنان می شوند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه صاحب الامر (عج) قزوین، سردار محمد شاهرخی روز دوشنبه در نشست شهردار، اعضای شورای اسلامی و فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) محمدیه ضمن تسلیت شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان افزود : این شهید والامقام  اقدامات ارزشمندی در دستاورد های هسته ای و دفاعی از خود بر جای گذاشته که نسل های آینده بخوبی آثار و کارهای ماندگار این عزیز از دست رفته را خواهند دید.

وی یادآورشد: همین امر باعث شد که دشمن نتواند وجود ایشان را تحمل کند و با پست ترین اقدام ترویستی این دانشمند بزرگ و افتخار آفرین را به شهادت رساند.

سردار شاهرخی خاطر نشان کرد: شهید فخری زاده دانشمندی بود که در حوزه های مختلف هسته ای، دفاعی و پزشکی نقش بی بدیلی را ایفا کرده بود و اخیرا هم واکسن کرونایی ایرانی را به اتمام رسانده بود که قطعا با شهادتش درخت تنومند انقلاب اسلامی را با طراوت تر و قوی تر خواهد کرد.

فرمانده سپاه استان قزوین در ادامه به ویژه گی های بسیج اشاره کرد و گفت : بسیج متعلق به همه است ، وابسته به هیچ گروه و جناحی نیست و برای دفاع از آب و خاک وطن و دین ایثار و تلاش می کنند.

وی به نقش مردم در تمامی عرصه های انقلاب اشاره کرد و افزود : ارزش انقلاب اسلامی مردمی بودن آن است ، این انقلاب نه با کودتا و نه با جنگ و نه با لشگرکشی حاصل شده، بلکه این مردم بودند که با حضورشان انقلاب خود را به پیروزی رساندند و همچنان پای ارزش ها و انقلاب شان ایستادند.

سردار شاهرخی در ادامه به دشمنی ها و توطئه های دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و خاطر نشان کرد: جنگ ۸ ساله، فتنه ۸۸ و فتنه هایی از این قبیل طراحی های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که الحمدلله مردم با حضور قدرتمندانه خود مانع تحقق خواسته ها و توطئه های شوم آنان شدند.

وی با تاکید بر اینکه مردم نشان دادند که پای ارزش های خود ایستاده اند، یادآورشد: امروز دشمن برای اینکه مردم را از آرمان های انقلاب و ارزش های دینی خودشان بخصوص نظام مقدس جمهوری دور کنند، فتنه هایی را طراحی و شروع کردند و به مردم فشار آورده اند تا عرصه را بر مردم تنگ کنند و تمام تلاش خودشان را برای فاصله انداختن بین نظام و مردم به کار گرفته اند.

شاهرخی وحدت و همدلی را باعث پیشرفت توسعه و آبادانی کشور دانست و گفت: الویت دادن به گرایش های سیاسی باعث عقب ماندگی می شود ، مسوولان باید خدمت گذاری به مردم را سرلوحه کاری خودشان قرار دهند و با انسجام و وحدت بیشتر باعث محرومیت زدایی شوند و مشکلات را برای مردم حل و برطرف نمایند.

فرمانده سپاه استان قزوین بر لزوم توجه به مردم تاکید کرد و گفت : توجه و خدمت به مردمی که با تمام وجود پای ارزش ها و آرمانی های خود ایستاده اند وظیفه است.

به گفته وی باید قدر این مردم را دانست چرا که این مردم حق شان این نیست باید برایشان تلاش کرد چراکه امروز بستر خدمت فراهم شده و باید قدر این فرصت را دانست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها