مربی تیم آلومینیوم اراک: تیم گلوگیری برای حریفان هستیم

اهواز - ایرنا - مربی تیم آلومینیوم اراک گفت: تیم ما در لیگ برتر فوتبال برای سایر رقبا، گلوگیر بوده و به سختی می‌توانند از ما عبور کنند.

به گزارش ایرنا حسین عبدی شامگاه دوشنبه پس از تساوی تیمش مقابل فولاد در اهواز بیان کرد: فولاد یکی از تیم‌های خوب ایران است و در این فصل شانس کسب عنوان قهرمانی را دارد. ما در این بازی استراتژی خیلی خوبی طراحی کرده بودیم و خوشبختانه تمام مواردی که کادر فنی و آقای خطیبی به بازیکنان گوشزد کرده بودند به خوبی در زمین پیاده شد.

 وی با بیان اینکه فکر می کنم یکی از بازی‌های خوبمان را ارایه دادیم گفت: هر ۲ تیم موقعیت‌های زیادی داشتند و می‌توانستیم حتی به گل برسیم. نیمه اول حریف مالکیت بیشتری داشت اما در نیمه دوم توپ و میدان در اختیارمان بود اما در امر گلزنی خوب عمل نکردیم. 

مربی تیم فوتبال آلومینیوم بیان کرد: نیمه دوم توانستیم بازی بهتر و پایاپایی به نمایش بگذاریم البته شانس‌های فولاد بیشتر بود و این موضوع طبیعی است چرا که آنها یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر هستند و از مجموعه خوبی برخوردار هستند. در کل ما به خواسته خود رسیدیم و گرفتن یک امتیاز برایمان راضی کننده بود.

وی افزود: ما پس از صعود به لیگ برتر فوتبال، به خاطر تغییر هیات مدیره، در بحث یارگیری و حامی مالی، قدری دیر عمل کردیم و در عمل یکی، ۲ بازی را از دست دادیم ولی پس از بازی با نساجی با انتخاب مدیرعامل جدید و اضافه شدن نفرات جدید شرایط ما بهتر شد.

عبدی گفت: هدف ما این است که در سال اول در رده‌های دهم به بالا در جدول قرار بگیریم و فکر می‌کنم در سال اول بتوانیم این خواسته را اجرایی کنیم. امیدوارم با تلاش و انرژی بچه ها به این مهم برسیم. 

وی در پایان ضمن تشکر از داور مسابقه بیان کرد: با توجه به اینکه داور بسیار جوان بود ولی قضاوت خوبی انجام داد. اعتراض ما در پایان نیمه اول به این بود که ۱۰ ثانیه مانده به پایان سوت را زد که وقتی از او سوال کردیم گفت وقت بازی به پایان رسیده بود. از همه تیم ها خواهش می کنم به داوری ها احترام بگذارند و به آنها اجازه دهیم جرات آن را داشته باشند در زمین با آرامش بهتری سوت بزنند.

دیدار تیم های فولاد و آلومینیوم عصر روز دوشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز با تساوی بدون گل به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =