مربی تیم سپاهان: گام به گام  در مسیر پیشرفت حرکت می‌کنیم

اصفهان-ایرنا- مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هدف تیم ما کسب موفقیت در میدان بازی است و برای رسیدن به این هدف، گام به گام در مسیر پیشرفت حرکت می‌کنیم.

علیرضا مرزبان، شامگاه دوشنبه در نشست خبری مجازی قبل از دیدار تیمش با سایپای تهران اظهار داشت: سه عامل روانی، تاکتیکی و بدنی در فوتبال نقش تعیین‌کننده دارد و تلاش ما رعایت این سه نکته در زمین بازی است تا بتوانیم در عرصه فوتبال رشد کنیم.

وی با بیان‌اینکه تیم سپاهان مشکلات کوچکی دارد که قابل حل است، افزود: تیم سپاهان ۲ دیدار  قبلی خود را بصورت متوالی پیروز شد، در حالی که در فصل گذشته از هفته هفتم به بعد، تیم ما در خارج از خانه بُردی کسب نکرده و روند تیمی آن، بحرانی شده بود.

مرزبان  خاطرنشان کرد: پیروزی مقابل تراکتورسازی در هفته قبل باعث شد تا نخستین پیروزی خود را در خارج از خانه کسب کنیم و بتوانیم از نظر فنی و روحی، خود را آماده بازی فردا کنیم.

مربی سپاهان افزود: در دیدار قبلی، بازی فوق‌العاده خوبی انجام داریم هرچند که هنوز هم با فرم آرمانی فاصله داریم.

وی با بیان‌اینکه بازیکنان سپاهان در تمرینات می‌کوشند تا بازی مالکانه و رو به جلویی داشته باشند، اظهار داشت: کادر فنی به رهبری محرم نویدکیا این مساله را بخوبی انجام می‌دهد تا تیم با ثباتی را از نظر تاکتیکی و روانی داشته باشیم.

مرزبان با بیان‌اینکه ابراهیم صادفی سرمربی سایپا از مربیان خوب لیگ برتر است و تجربه فوتبالی زیادی دارد، تصریح کرد:  در طرف دیگر میدان بازی فردا، مُحرم  نویدکیا سرمربی سپاهان هم کسی است که فوتبال جهانی را خوب می‌شناسد و معیارهای فوتبال اروپایی برایش مهم است و تجربیات زیادی از فوتبال آلمان آموخته است که نقش تاثیرگذاری در موفقیت تیم سپاهان دارد.

به گزارش ایرنا، هفته چهارم لیگ برتر سه‌شنبه هفته جاری سپاهان از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان سایپا تهران است که در هفته سوم توانست نساجی مازندران را در خانه با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha