ادامه صدرنشینی گل‌گهر با تفکرات قلعه‌نویی

تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی تبریز و گل گهر سیرجان در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان امیر قلعه‌نویی پایان یافت.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی تبریز و گل گهر سیرجان در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر ایران در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی تبریز با قضاوت کمیل غلامی برگزار شد.

وحید بیاتلو سرمربی ماشین‌سازی در این مسابقه محمدامین رضایی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، ‌ایمان باصفا، اکبر آقایی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، سید ابوالفضل رزاق‌پور و سیدمحمد حسینی را به میدان فرستاد.

امیرقلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر نیز در این دیدار از علیرضا حقیقی، آرمین سهرابیان، ‌ علیرضا علیزاده، ‌ سیدعلیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، علی اصغر عاشوری، پیمان رنجبری، میلاد زکی‌پور، سعید صادقی، احمد زنده‌روح و گادوین منشا استفاده کرد.

دو تیم در حالی مقابل هم قرار گرفتند که امیرقلعه‌نویی با گل‌گهر فصل را بسیار خوب آغاز کرده است و تا قبل از این مسابقه با ۲ برد و یک مساوی و کسب ۷ امتیاز در صدر جدول قرار داشت. در سوی دیگر، ماشین‌سازی با دو شکست و یک مساوی و کسب تنها یک امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول قرار گرفته بود.

در دقیقه ۱۴ این مسابقه، مهدی مومنی نخستین موقعیت گلزنی را بدست آورد و با دروازه‌بان گل‌گهر تک به تک شد که با بی‌دقتی توپ را به بدن علیرضا حقیقی دروازه‌بان گل‌گهر کوبید تا شانس تبریزی‌ها برای زدن گل از دست برود.

شاگردان قلعه‌نویی در دقیقه ۴۲ این مسابقه این فرصت را داشتند تا نیمه نخست را با برتری پشت سر بگذارند اما شوت عاشوری بعد از دفع ناقص دروازه‌بان ماشین‌سازی به تیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه نیز توپ به گادوین منشا رسید که ضربه سر او را نیز محمدامین رضایی گلر ماشین‌سازی از آن خود کرد.

در نهایت نیمه نخست این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا شاید تفکرات سرمربیان دو تیم در نیمه دوم، برای به ثمر رسیدن گل کارساز باشد.

نیمه دوم را شاگردان قلعه‌نویی بهتر از ماشین‌سازی آغاز کردند و با ارسال توپ از جناحین روی دروازه تبریزی‌ها، موقعیت‌های نصف و نیمه گلزنی خلق کردند.

عاشوری که در نیمه نخست این مسابقه یک بار شانس خود را برای گلزنی با شوت امتحان کرده بود، در دقیقه ۶۸ بار دیگر از پشت محوطه جریمه شوت محکمی را روانه دروازه‌ی ماشین‌سازی کرد که مانند نیمه نخست رضایی در دو مرحله توپ را گرفت.

در دقیقه ۸۱ این مسابقه، ضربه سر پیمان رنجبری بازیکن گل‌گهر به دست مدافع ماشین‌سازی برخورد کرد که داور آن را خطای پنالتی گرفت. احمد زنده‌روح هافبک سابق ماشین‌سازی که در فصل جدید در گل‌گهر توپ می‌زند، برای زدن پنالتی پشت توپ قرار گرفت و موفق به گلزنی شد.

در ادامه بازیکنان ماشین‌سازی برای به ثمر رساندن گل تساوی، بازی هجومی را در دستور کار قرار دادند و در دقیقه چهارم وقت‌های اضافه در صحنه‌ای مشکوک داور اعتقادی به پنالتی روی بازیکن ماشین‌سازی در محوطه جریمه گل گهر نداشت که این مساله موجب اعتراض شدید سرمربی ماشین‌سازی به تصمیم داور مسابقه شد و در نهایت نیز این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان قلعه‌نویی پایان یافت.

با این نتیجه گل‌گهر ۱۰ امتیازی شد و به همچنان به صدرنشینی خود در هفته‌های ابتدایی لیگ بیستم ادامه داد و ماشین‌سازی نیز سومین  شکست خود را تجربه کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار ورزش