رییس فدراسیون ترای‌اتلون: به دنبال کرسی‌های بین‌المللی بیشتری هستیم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ترای‌اتلون گفت: با کسب کرسی جهانی می‌توان برای کسب کرسی‌های مهمتر بین‌المللی و به دست آوردن حمایت سایر کشورها برنامه‌ریزی کرد.

به گزارش ایرنا، نشست مجمع جهانی ترای‌اتلون به منظور برگزاری انتخابات برای تعیین مسوولان جهانی این رشته به صورت آنلاین برگزار و با کسب یک کرسی مهم، افتخار و دستاوردی چشمگیر برای ترای‌اتلون ایران در عرصه بین‌المللی به دست آمد.

در این انتخابات ‌مهدی گودرزی» رییس فدراسیون ترای‌اتلون ایران که به عنوان نماینده کشورمان و نامزد کسب کرسی در کمیته اعتبارنامه حاضر بود، موفق شد با کسب آراء لازم به عنوان یکی از پنج عضو کمیته اعتبار نامه سازمان جهانی ترای‌اتلون انتخاب شود.

گودرزی روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: برای کسب کرسی جهانی دوره‌های بین‌المللی را طی کردم و تلاش کردم تا با شخص اول این ورزش یعنی رییس اتحادیه جهانی ترای‌اتلون ارتباط خوبی داشته باشم.

وی افزود: در کنار آن سال گذشته دستاوردهای مهمی را در این عرصه کسب کردیم و اقدامات خوبی را به ویژه در حوزه زنان که برای مسوولان اتحادیه جهانی از اهمیت زیادی برخوردار است، انجام دادیم. در واقع ورزش سه گانه را در بخش زنان نیز بسیار فعال کردیم. این اقدامات را همواره به اتحادیه جهانی منعکس می‌کردیم.

رییس فدراسیون ترای‌اتلون عنوان کرد: سال گذشته میزبانی مسابقات کاپ آسیا را برعهده گرفتیم و برای تمامی کشورها دعوت نامه فرستادیم تا ارتباطات بین‌المللی فدراسیون ایران دیده شود. با شیوع ویروس کرونا نمی‌توانستیم فضای برگزاری مسابقات را ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: به دنبال آن همایش بین‌المللی خوبی را با حضور کشورهای مختلف و افراد سرشناس این عرصه برگزار کردیم. در واقع حمایت ‌های خوبی پس از برپایی این همایش از کشورها دیدیم.

گودرزی با اشاره به اینکه اقدامات ما در طی یکسال گذشته زمینه‌ساز کسب کرسی در کمیته اعتبارنامه جهانی شد، گفت: در این کمیته به عملکرد کمیته‌های دیگر نظارت می‌شود و ارتباط مستقیمی با شبکه‌سازی دارد. ورود به این دایره براساس صلاحیت صورت گرفت و فعالیت‌های ما نیز بستری برای حضور در این کمیته بود. عملکرد فردی خیلی برای جلب حمایت اتحادیه جهانی تاثیرگذار است.

وی یادآور شد: اکنون کشورهای آسیایی دیگر نیز با اهداف ما همسو شدند. نه تنها اینک می‌توانم از کشورهای آسیایی حمایت کنم بلکه این حمایت دو جانبه و از طرف آنان نیز هست. در واقع سهم خواهی ما در آینده بیشتر می‌شود و می توانیم در فضاهای مختلف حمایت پررنگ‌تر و بیشتری داشته باشیم.

رییس فدراسیون ترای‌اتلون با تشکر از حمایت مسوولان ورزش کشور برای کسب این کرسی اضافه کرد: این امر می‌تواند به بدست آوردن کرسی‌های بیشتر و افزایش ارتباطات جهانی و حمایت کشورها و نیز ایجاد یک ساختار حرفه‌ای کمک کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار ورزش