دانشجویان بسیجی البرز ترور دانشمند دفاعی کشور را محکوم کردند

کرج - ایرنا - دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی کرج روز دوشنبه با تجمع در مقابل این دانشگاه، ترور کور و ناجوانمردانه دانشمند دفاعی و هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده را محکوم کردند.

تجمع کنندگان با سردادن شعارهای  «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» انزجار خود را نسبت به جنایت های دشمنان اسلام و عوامل پشت پرده و آشکار این ترور کور اعلام داشتند. 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز گفت: دانشجویان بسیجی این استان با صدور بیانیه ای این اقدام شرورانه دشمنان را محکوم کردند و خواستار انتقام خون این شهید والامقام شدند.

محمدرضا فلاحی افزود: «در این بیانیه آمده  است ما دانشجویان بسیجی استان البرز ضمن محکومیت شدید این اقدام بزدلانه از مسوولان دولتی، نظامی و امنیتی در خصوص به تاخیر نیانداختن انتقام سخت مطالبه جدی داریم زیرا اقدام امروز دشمن را نتیجه ی فعالیت ضعیف دستگاه دیپلماسی دولت می دانیم.»

وی اظهار داشت‌: در ادامه این بیانیه آمده است «که ما معتقدیم انتقام خون شهید حاج قاسم سلیمانی در سطحی که انجام گرفت برای ایران اسلامی بازدارندگی لازم را به دنبال نداشت؛حالا مشتاقانه حاضریم در راه انتقام این خون های پاک و همراه با سپاهیان اسلام وارد عمل شده و ضربه شصتی محکم به دهان زورگویان و مستکبران عالم بزنیم.»

تجمع دانشجویان بسیجی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

تروریست‌های وابسته به رژیم صهیونیستی عصر جمعه هفتم آذر با کمین در مسیر خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری  وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری زاده مورد حمله واقع گرفت و بعد یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد. در اثر این تیراندازی‌ و انفجار، فخری‌زاده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها