اشتادسازه مشهد با یک باشگاه اسپانیایی تفاهمنامه همکاری امضا کرد

مشهد- ایرنا- مالک باشگاه ورزشی اشتادسازه مشهد گفت: با یک باشگاه اسپانیایی در زمینه آموزش رشته های ورزشی فوتبال و هندبال و همکاریهای مشترک ورزشی تفاهمنامه منعقد کرده‌ایم.

سعید حسامی تکلو روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: باشگاه اشتادسازه در راستای ایجاد آکادمی حرفه‌ای فوتبال و هندبال، استعدادیابی، تیم داری و دیگر همکاری‌های ورزشی از جمله برپایی مسابقات چندجانبه ورزشی با این باشگاه معتبر اروپایی همکاری خواهد داشت.

وی ادامه داد: این تفاهمنامه شامل ۳۷۴ ساعت آموزش ورزشکاران ایرانی در کشورمان با حضور مربیان و عوامل فنی باشگاه اسپانیایی و مشارکت و آموزش مدیریت تیم های ورزشی از سطوح نوجوانان و جوانان است.

مدیر عامل باشگاه اشتادسازه گفت: هم اکنون دو تیم والیبال مردان و هندبال زنان این باشگاه به ترتیب در لیگ دسته یک و لیگ برتر حضور دارند، تیم هندبال اشتادسازه بانوان نیز پارسال با کسب قهرمانی در لیگ برتر پیروزی خیره کننده ای به دست آورد.

وی افزود: در فصل جاری مسابقات ورزشی تاکنون ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان و مربیان پرداخت شده و تیم با کادر فنی و مربیگری کامل از جمله آنالیز کننده، مربی بدساز  و روانشناس در رقابتهای حرفه ای کشور حضور دارد.

حسامی ادامه داد: این باشگاه پارسال ۲۸ میلیارد ریال برای تیم داری و حمایت مالی تیم های لیگ برتری هندبال سبزوار، هندبال مشهد و دوومیدانی هزینه نمود و امسال نیز ۶۰ میلیارد ریال برای تیم های باشگاهی زیرپوشش از جمله فوتسال و والیبال اختصاص داده است.

وی گفت: برای دریافت زمین و ساخت اماکن ورزشی و بهره برداری بلند مدت از آنها آماده مذاکره با شهرداری مشهد و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی هستیم البته پیشنهاداتی نیز از اداره کل دریافت شده اما مکان زمین مورد قبول باشگاه واقع نشده است.

مدیر عامل باشگاه اشتادسازه افزود: اخذ مجوز قطعی این باشگاه در مرحله بررسی در کمیسیون ماده پنج است و به زودی تاییدیه های لازم اخذ خواهد شد.

وی ادامه داد: مجموعه شرکت دانش بنیان اشتادسازه با رویکرد حمایتگرانه از ورزش وارد این عرصه شده و در برنامه بلند مدت به دنبال تملک قطعه زمینی حدود ۴۰ هکتار برای احداث مجموعه های ورزشی چند منظوره و زیرساختهای کامل برای ورزش حرفه ای است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها