خون شهدای هسته‌ای پایه‌های کشور را مستحکم‌تر می‌کند

تهران- ایرنا- دبیر و جانشین رییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری گفت: خون شهدای هسته‌ای پایه‌های کشور را مستحکم‌تر می‌کند.

به گزارش ایرنا، صفی‌الله رمضانخانی روز دوشنبه در پی شهادت شهید محسن فخری‌زاده دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی اظهارداشت: نزدیک به ۱۰ سال از روابط عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی می‌گذرد که اکنون این روابط برملا شده است هر چند حکام عرب برای آماده‌سازی افکار عمومی خود همچنان این روابط را پنهان می‌کنند مانند دیدار اخیر نتانیاهو با ولیعهد عربستان سعودی که رادیو اسراییل آن را اعلام کرد اما حکام عربستان ترجیح دادند آن را تکذیب کنند.

وی افزود: می‌توان گفت دیر زمانی است عربستان سعودی و برخی کشورهای همسایه به پایگاهی برای پیاده‌سازی برنامه‌های شوم رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران مبدل شده است هنوز مسایل پیش آمده برای زائران ایرانی خانه خدا در سال‌های پیش را فراموش نکرده‌ایم که می‌توان به روشنی علت آن را در این روابط جستجو کرد.

دبیر و جانشین رییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری تصریح کرد: اکنون نیز رژیم صهیونیستی جنایتکار و آدمکش بار دیگر دست به ترور شخصیت علمی و بی‌نظیری مانند دانشمند بزرگ ایران و جهان شهید فخری‌زاده زده است که این اتفاق پس از موضوع عادی‌سازی کشورهای منطقه به سرکردگی حکام خائن عربستان افتاده بنابراین نمی‌توان نقش آنها را در این جنایت نادیده انگاشت.

رمضانخانی عنوان کرد: آمریکای تروریست و رژیم صهیونیستی غاصب جنایتکار که تمام تلاش خود در این سال‌ها برای مبدل کردن جمهوری اسلامی ایران به عراق، افغانستان، سوریه، یمن و ... انجام داد و در این عرصه با جانفشانی محور مقاومت به رهبری سپهبد شهید سردار دل‌ها و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) ناکام ماند و حتی عادی‌سازی روابط با حکام خائن عرب نیز ذره‌ای تاثیر بر سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران نگذاشت، متوسل به جنایت ترور شده است آن هم علیه چهره‌های علمی و دانشمند ارزشمند کشورمان.

وی تاکید کرد: به زعم رژیم صهیونیستی تروریست جنایتکار این ترورها باعث تضعیف جمهوری اسلامی خواهد شد غافل از آنکه پایه‌های این کشور همواره با خون شهدا از شهدای جنگ تحمیلی گرفته تا شهدای مدافع حرم و شهید سردار سلیمانی و شهدای هسته‌ای مستحکم‌تر و روحیه انزجار مردم کشورمان از این جنایتکاران بیشتر شده به طوریکه علاقه جوانان رهرو مسیر روشن انقلاب اسلامی برای ادامه این مسیر بیشتر می‌شود.  همانطور که پس از به شهادت رسیدن شهید احمدی روشن و دیگر شهدای هسته ای تقاضا برای تحصیل در این رشته افزایش یافت.

دبیر و جانشین رییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری اظهارداشت: مطمئنا عادی‌سازی روابط حکام خائن عرب با رژیم صهیونیستی نیز جز ذلت و پشیمانی ثمره‌ای نخواهد داشت و رژیم صهیونیستی نیز به رغم تمام این تلاش‌ها همان طورکه وعده داده شده در مسیر زوال و نابودی است.

رمضانخانی تصریح کرد: امروز باید همه توجه ملت شهیدپرور، نظام سرافراز ایران اسلامی به دو محور متمرکز شود، اول؛ انتقام سخت و پشیمان‌کننده از تروریست‌های آمریکایی و صهیونیست‌های جنایتکار و دوم؛ شناسایی عوامل ترور دانشمند بزرگ ایران شهید فخری‌زاده توسط سربازان گمنام که انشالله با رهبری فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در اسرع وقت به نتیجه خواهد رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha