شورای مفتیان روسیه ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد

مسکو -ایرنا- شیخ راویل عین الدین رئیس شورای مفتیان روسیه در پیامی به کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم کرد.

به گزارش ایرنا، راویل عین الدین روز دوشنبه در پیام خود نوشت: از طرف اداره دینی مسلمانان روسیه و شورای مفتیان روسیه و از طرف خود به شما و جمهوری اسلامی ایران و ملت این کشور در رابطه با ترور یکی از دانشمندان برجسته معاصر ایران و رئیس مرکز پژوهش ها و نوآوریهای وزارت دفاع ایران تسلیت می گویم.  

وی افزود: این عمل تروریستی را قاطعانه محکوم می کنم و ابراز امیدواری می کنم که عاملان این عمل شرورانه با کمک جامعه جهانی شناسایی و محاکمه می شوند.

 راویل عین الدین خاطرنشان کرد: واقعا ما به خدا تعلق داریم و به او بازمی گردیم. دعا می کنم خدا روح (شهید) محسن فخری زاده برادر ما را قرین رحمت خود کند.  

تروریست‌ها عصر جمعه هفتم آذر ماه جاری با کمین در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند در مسیر خودروی حامل "محسن فخری‌زاده" رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی عملیاتی انتحاری و مسلحانه، وی را به شهادت رساندند.

جمهوری اسلامی ایران رژیم صهیونیستی را متهم به سازماندهی این اقدام تروریستی خوانده است که در سالهای اخیر چند دانشمند هسته‌ای دیگر ایران را ترور کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار جهان