فدراسیون ترای‌اتلون ایران صاحب کرسی جهانی شد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ترای‌اتلون (سه‌گانه) ایران با کسب حداکثر آرا موفق شد تا به عضویت کمیته اعتبارنامه جهانی درآید.

 به گزارش ایرنا، نشست مجمع جهانی ترای‌اتلون به منظور برگزاری انتخابات برای تعیین مسوولان جهانی این رشته به صورت آنلاین برگزار و با کسب یک کرسی مهم، افتخار و دستاوردی چشمگیر برای ترای‌اتلون ایران در عرصه بین‌المللی به دست آمد.

در این انتخابات مهدی گودرزی رییس فدراسیون ترای‌اتلون ایران که به عنوان نماینده کشورمان و نامزد کسب کرسی در کمیته اعتبارنامه حاضر بود، موفق شد با کسب آراء لازم به عنوان یکی از پنج عضو کمیته اعتبار نامه سازمان جهانی ترای‌اتلون انتخاب شود.

این مهم تنها پس از گذشت یک سال و نیم از فعالیت وی در سمت رییس فدراسیون ایران و رقابت با رقبای قدرتمندی از کشورهای فرانسه، آمریکا، ژاپن و چین به عنوان کشورهای توسعه یافته و برگزار کنندگان رویدادهای سطح یک جهان بدست آمد.

کمیته اعتبار نامه مسوولیت بررسی اسناد، مدارک و سوابق فدراسیون‌های عضو را جهت تایید اعتبار برای حضور در مجمع جهانی دارد و از مهم‌ترین و موثرترین کمیته‌های سازمان جهانی ترای‌اتلون است که مستقیما با هیات اجرایی و دبیرکل سازمان همکاری کرده و اعضای آن از شانس زیادی برای عضویت در هیات اجرایی ترای‌اتلون جهانی در دوره بعدی برخوردار هستند.

این دستاورد مهم  نشان از اعتماد جامعه جهانی ترای‌اتلون به فدراسیون ایران است که با تلاش بی‌وقفه‌ فدراسیون و کمک‌های شایان «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان، «سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک، «محمود خسروی وفا» رییس کمیته ملی پارالمپیک، «مهدی علی‌نژاد» معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و فرشید طهماسبی مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان به دست آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار ورزش