۱۰ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۹
کد خبرنگار: 884
کد خبر: 84129681
۰ نفر

برچسب‌ها

نوسان نرخ دلار در کانال ۲۴ هزار تومان

تهران- ایرنا- هر دلار در صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه) ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش ارزش یافت.

به گزارش ایرنا، ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه امروز نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو نیز با افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته، معادل ۲۹ هزار و ۷۵۰ تومان شد.

قیمت خرید هردلار در صرافی های بانکی ۲۳ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و۵۵۰تومان اعلام شد.

قیمت خرید هر دلار در بازار متشکله ارزی برای امروز(۱۰ آذرماه) ۲۴ هزار و ۷۶۹ تومان و قیمت فروش آن نیز ۲۵هزار و ۱۷ تومان اعلام شد.

همچنین قیمت خرید هر یورو در این بازار ۲۸ هزار و۸۷۵ تومان و قیمت فروش نیز ۲۹ هزار و ۷۳ تومان اعلام شد.

علاوه براین در سامانه سنا در روز معاملاتی گذشته، هر یورو با قیمت میانگین ۲۸ هزار و ۶۴۰ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز با قیمت میانگین ۲۳ هزار و ۹۹۰ تومان فروخته شد.

ضمن اینکه در سامانه نیما نیز در روز گذشته حواله یورو با میانگین قیمت ۳۰ هزار و ۳۱۲ تومان به فروش رسید و حواله دلار نیز قیمت میانگین ۲۵ هزار و ۵۴۳ تومان را ثبت کرد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

به گزارش ایرنا، روزهای گذشته، روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بود، اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید، اما از اواسط آبان سیر نزولی به خود گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار اقتصاد