الزام واحدهای دریافت‌کننده سهمیه مرغ به درج قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان

تهران-ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت تهران گفت: با توجه به اختصاص تا سقف ٣٠٠تن سهمیه مرغ گرم به استان واحدهای صنفی موظف به نصب بنر با درج قیمت مصوب ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان هستند ودر صورت عدم نصب با متخلفین برخورد قانونی صورت می گیرد.

به گزارش ایرنا از سازمان صنعت،معدن وتجارت استان تهران، «مجتبی شیرقاضی» گفت: سهمیه واحد های صنفی،صرفا از طریق معرفی اتحادیه با ارائه لیست روزانه تائید شده و با نظارت کامل بر تحویل گوشت مرغ با نرخ مصوب ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان به مردم انجام خواهد شد.

شیر قاضی تصریح کرد: تخصیص سهمیه به شبکه های توزیع نیز از طریق بازارهای سازمان میادین میوه و تره باروفروشگاههای زنجیره ای منتخب درسطح تهران خواهد بود و بر این مراکز بازرسین این سازمان و بازرسین اتاق های اصناف نظارت خواهند داشت.

وی خاطر نشان کرد: تمام واحدهای دریافت کننده سهمیه مرغ ملزم به نصب بنر با قیمت مصوب١٨٥٠٠ تومان می باشند و بدیهی است در صورت مواجه شدن با هرگونه تخلف قیمت یا عرضه خارج از شبکه یا عدم نصب بنر با هماهنگی تعزیرات حکومتی نسبت به برخورد قانونی و قاطع اقدام گردد.

شیر قاضی ادامه داد : درحال حاضر هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد و مردم ازطریق شبکه های توزیع،میادین میوه وتره بار وفروشگاههای زنجیرهای منتخب با قیمت مصوب می توانند نسبت به خرید مرغ اقدام کنند.

معاون اموربازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صمت در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف گزارشات خود را ازطریق تلفن ۱۲۴ به معاونت بازرسی و نظارت سازمان اعلام نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها