رژیم اسراییل به صهیونیستها درباره سفر به امارات و بحرین هشدار داد

تهران - ایرنا - رژیم اشغالگر قدس به دلیل ترس از انتقام ایران به دلیل از ترور شهید «محسن فخری زاده»، درباره هرگونه سفر صهیونیستها به امارات و بحرین هشدار داد.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری «الخلیج انلاین» امروز (دوشنبه) به نقل از برخی منابع اعلام کرد که رژیم اشغالگر درباره سفر صهیونیستهای ساکن فلسطین اشغالی به امارات و بحرین در پی شهادت فخری زاده هشدار داده است.

در همین ارتباط، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» نیز دیروز از اوج نگرانی مقامات صهیونیست گزارش داد و اعلام کرد که رژیم اشغالگر قدس نگران تحرکات ایران علیه صهیونیستهایی است که به امارات و بحرین سفر می‌کنند.

سفارتخانه‌های رژیم صهونیستی در سراسر جهان نیز پس از ترور فخری زاده دانشمند صنعت دفاعی ایران و وجود نشانه‌هایی مبنی بر دست داشتن عوامل این رژیم در این جنایت، به حالت آماده‌باش درآمده‌اند و تدابیر امنیتی شدیدی اتخاذ کرده‌اند.

بعدازظهر روز جمعه، عناصر تروریستی مسلح، خودرو حامل فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار داده و وی را به شهادت رساندند.

این اقدام تروریستی با محکومیت احزاب ، نهادها ، تشکل‌های اسلامی، شخصیت‌ها، سازمان‌ها و برخی کشورهای اسلامی و دوست جمهوری اسلامی ایران مواجه شده است .

در همین پیوند سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز شنبه با صدور بیانیه‌ای، ترور دکتر «محسن فخری زاده» دانشمند ممتاز هسته‌ای و صنعت دفاعی ایران را اقدامی جنایتکارانه خواند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار جهان