کرونا جان پنج ایلامی دیگر را گرفت

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: پنج فوت ناشی از کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ثبت شده و مجموع فوتی ها تا این لحظه به ۵۸۱ نفر رسیده است.

دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۹۱ ابتلا جدید به کرونا ثبت شده و مجموع مبتلایان در استان به ۲۲ هزار و ۵۵۷ نفر رسیده است.

وی افزود: آمار ابتلا با اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های شدیدتر و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم کاهش یافته است اما این به معنی رها کردن پروتکل ها نیست و باید بیشتر به آن توجه شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام یادآور شد: تعداد بهبودیافتگان کرونا در استان ۲۰ هزار و ۸۵۳ نفر است و در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بیمار جدید در مراکز درمانی بستری شده اند.

دکتر کریمیان تاکید کرد: ۲۳ مورد از بستری های جدید مربوط به شهر ایلام، ۶ مورد چرداول، پنج مورد ایوان، یک مورد دره شهر، ۲ مورد ملکشاهی، یک مورد آبدانان و یک مورد نیز مربوط به مهران است.

وی اضافه کرد: شهرستان های ایلام و چرداول همچنان در وضعیت قرمز، ملکشاهی و هلیلان در وضعیت زرد و سایر شهرستان ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.

وی ابراز امیدواری کرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی و تبعیت از محدودیت ها و ممنوعیت ها توسط مردم بتوان شاهد کاهش ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در استان ایلام باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها