۱۰ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۲۱
کد خبرنگار: 1538
کد خبر: 84129370
۰ نفر

برچسب‌ها

ترور دوم

یحیی خواجه
ترور دوم

زاهدان- ایرنا- پس از شهادت دانشمند برجسته کشورمان خط ترور خاموشی در کشور و در فضای مجازی به راه افتاده که برخی از ما نیز خواسته یا ناخواسته عامل دشمن در این ترور بزرگتر شده‌ایم.

اینکه ما نقدی به مدیریت اشخاص داشته باشیم را نباید به بدنه یک مجموعه ارتباط داد، من نه شناختی نسبت به نحوه عملکرد نیروهای امنیتی دارم و نه دانشی نسبت به سلسله مراتب حاکم در آن مجموعه

اما بدرستی یقین دارم که این نیروهای گمنام همیشه با سپر جان خود حافظ امنیت این کشور و مقاماتش بوده و بدور از جو سیاست زده این روزگار فقط و فقط یک ماموریت برای خود تعریف کرده اند؛ سربازی امام خامنه ای.

این فرزندان همان نیروهای زبده ای هستند که میمندی و زم و بسیاری دیگر از دانه درشت های فساد را از دهن شیر بیرون کشیدند و پای میز محاکمه آوردند، مراقب باشید که ترور دوم خیلی وسیع تر است و اعتماد مردم به نیروهای جان برکفی را نشانه رفته که حتی در ترور اخیر هم شهید دادند و هم مجروح.

این سربازان گمنام امروز و دیروز نیامدند که فردا هم بروند، هریک از این بچه ها سالهای سال است که در این دولت و آن دولت، این مدیر و آن مدیر بودند و بدور از هر حاشیه ای فقط بفکر ماموریت خویش بودند و همیشه خلوص نیت شان را با خون خود اثبات کرده اند.

من نام این ترور دوم را ترور خاموش گذاشتم چرا که دارم می‌بینم چگونه بدست خودمان هم انگیزه این بچه ها را نشانه رفته و هم هویت و آبرویشان را در برابر افکار عمومی. 

هر کس اندک سواد و تحلیلی داشته باشد می‌داند این شب ها و روزها چه ساعت هایی برای بچه های حفاظت و اطلاعات می‌گذرد.

برای سلامتی شون که جدا از سیاست زده ها الحق در این کشور با این مرزهای عجیب و غریب برای تامین امنیت من و شما همیشه فعال و در التهاب اند دعا کنیم، مبادا به ذهن مون خطور کنه که این سربازان گمنام چیزی کم گذاشتند، نه؛ این شیرمردان گمنام جان شیرین شان را برای حفاظت از ما گذاشته اند. 

در این ترور خاموش عامل دشمن نباشیم.

یحیی خواجه فعال فضای مجازی در منطقه سیستان 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها