دهم آذر آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره علمدار اعلام شد

کرمان - ایرنا - دبیر اجرایی جشنواره فرهنگی و هنری "علمدار" گفت: دوشنبه ۱۰ آذرماه سال جاری آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کشوری جشنواره فرهنگی و هنری علمدار یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

صدیقه مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دبیرخانه جشنواره علمدار واقع در آموزش و پرورش استان کرمان از ۱۸ شهریورماه ۹۹ در حال دریافت آثار فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور است،.

وی اظهار داشت: علاقه مندان به منظور شرکت در رشته های این جشنواره می توانند تا ۱۰ آذر ۹۹ آثار خود را به دبیران تعیین شده برای دریافت آثار در کانال جشنواره به نشانی Alamdar۹۹ @ در شبکه شاد ارسال کنند.

دبیر اجرایی جشنواره فرهنگی و هنری "علمدار" تاکید کرد: مهلت تعیین شده برای دریافت آثار در این جشنواره قابل تمدید نیست و دانش آموزان و فرهنگیان سراسر کشور باید آثار خود را تا پایان روز دوشنبه ۱۰ آذرماه ۹۹ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

نخستین جشنواره فرهنگی - هنری علمدار یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان برگزار می شود افزود: آثار ارائه شده فرهنگیان و دانش آموزان کشور به این جشنواره در رشته های شعر، داستان کوتاه، مقاله، بیان خاطره، خوشنویسی، نقاشی و سایر رشته ها بوده که قابل ذکر است، تعداد آثار ارسالی ۲ برابر این تعداد است اما با توجه به اینکه در محورهای تعیین شده نبوده اند برای داوری پذیرفته نشده اند.

وی اظهار داشت: فرهنگیان و دانش آموزانی که تمایل به شرکت در نخستین جشنواره فرهنگی - هنری "علمدار" را دارند، تا ۱۰ آذر ۹۹ می توانند آثارشان را به کانال جشنواره، در شبکه شاد به نشانی Alamdar۹۹ @ ارسال کنند.

افزون بر ۱۲ هزار اثر تاکنون به دبیرخانه کشوری نخستین جشنواره فرهنگی - هنری "علمدار" یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در این استان ارسال شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها