۱۰ آذر ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۰
کد خبرنگار: 3009
کد خبر: 84129186
۰ نفر

برچسب‌ها

ترافیک ورودی تهران سنگین است

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای، ترافیک ورود به تهران را سنگین و تردد در محورهای شمالی را روان اعلام کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز مدیریت راه‌ها، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۵۰ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۶ دهم درصد کاهش تردد ثبت شده است.

آخرین وضعیت محورهای شمالی از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت (رفت و برگشت) حکایت دارد.

آزادراه قزوین- رشت دارای بارش پراکنده باران و مه‌گرفتگی در ارتفاعات و محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده ایت.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج محدوده پل فردیس و ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده پل "کلاک" خبر می‌دهد.
ترافیک نیمه‌سنگینی نیز در محور شهریار- تهران محدوده شهر قدس گزارش شده است.

آخرین وضعیت جوی نیز حاکی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل و خراسان رضوی و بارش باران در برخی از محورهای استان‌های فارس، قزوین، گیلان، سمنان و خراسان شمالی است.

به گزارش ایرنا، با آغاز بارش برف در محورهای کوهستانی عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی توسط راه‌داران تاکنون در بیش از ۵۹ محور انجام شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار اقتصاد