برخورد اتوبوس با کیوسک عوارضی قزوین ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

قزوین – ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: براثر انحراف و برخورد اتوبوس با کیوسک عوارضی شماره ۲ قزوین، ۱۳ مسافر مصدوم و ۲ نفر روانه بیمارستان شدند.

به گزارش ایرنا، حکمت الله هاشمی روز دوشنبه با اعلام این خبر، افزود: به دنبال گزارش این حادثه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان، بلافاصله سه تیم از پایگاه‌های امداد و نجات عوارضی شماره ۲ و محمدیه به محل حادثه اعزام شدند.

 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت:تیم‌های اعزامی بلافاصله با همکاری نیروهای اورژانس برای رهاسازی، اقدامات پیش بیمارستانی و انتقال ۲ نفر از مصدومان به مرکز درمانی اقدام کردند.

هاشمی افزود: در این عملیات ۹ نفر از نجاتگران جمعیت هلال احمر در قالب سه تیم امدادی با دو دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی ست نجات با همکاری نیروهای اورژانس حضور داشتند.

وی با اشاره به نقاط قوت عملیات، گفت: هم افزایی نیروهای اورژانس و هلال احمر جهت اعزام تیم‌های امدادی به صحنه حادثه و انتقال مصدومان به مرکز درمانی، کار تیمی منسجم نجاتگران جمعیت هلال احمر در رهاسازی و امدادرسانی به گرفتاران در اتوبوس، ارتباط مستمر با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان و مشارکت نیروهای مردمی حاضر در صحنه با نیروهای عملیاتی از جمله نقاط قوت این عملیات بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها