تقدیر شورای اطلاع رسانی دولت از عملکرد رسانه‌ای وزارت ورزش و جوانان

تهران- ایرنا- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت ورزش و جوانان از سوی شورای اطلاع‌رسانی دولت در بخش‌های افتتاح‌های اجتماعی و بسترسازی حضور کارشناسان غیر دولتی در رسانه‌ها به عنوان دستگاه برتر معرفی شد.

به گزارش ایرنا، شورای اطلاع رسانی دولت گزارش اقدامات رسانه‌ای و تبلیغی وزارت ورزش و جوانان در هفته دولت ۱۳۹۹ را منتشر و در اختیار دستگاه های ذی‌ربط قرار داد.

این گزارش شامل ۱۰ محور است که اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان از بین ۳۲ دستگاه، در ۵ محور جزو دستگاه های برتر و پیشتاز بود که در ۲ محور دستگاه برتر شناخته شد.

براساس این گزارش در محور ارتباطات اجتماعی نیز که برنامه‌ها به ۲ صورت مجازی و حضوری در استان های مختلف کشور برگزار شد، وزارت ورزش و جوانان از دستگاه های پیشتاز بود و رتبه دوم را کسب کرد.

اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در محورهای افتتاح های اجتماعی و بسترسازی حضور کارشناسان غیر دولتی در رسانه ها به عنوان دستگاه برتر معرفی شد. همچنین در بخش‌های مرتبط با حضور مسئولین ارشد وزارتخانه در برنامه های رادیویی، تلویزیونی و دیدار با رسانه ها جزو دستگاه‌های پیشتاز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار ورزش