مسابقات شهرخودرو در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار خواهد شد

مشهد-ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مطابق مصوبات شورای تامین استان دیدارهای تیم فوتبال شهرخودرو با تیمهای میهمان از این پس در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار می شود.

فرزاد فتاحی روز یکشنبه در این خصوص در گفت و گو با رسانه‌ها افزود: در حقیقت از هفته قبل رقابتهای لیگ برتر باید شهرخودرو مقابل حریفان در ورزشگاه ثامن بازی می کرد که به صورت استثنا آخرین دیدار به درخواست باشگاه شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد.

وی ادامه داد: از مسوولان سازمان لیگ خواسته ایم ورزشگاه تازه تعمیر ثامن الائمه (ع) را ببینند و برای بازیهای باشگاه شهرخودرو تایید کنند اما آنان اعلام کرده اند باشگاه شهرخودرو باید به شکل کتبی این ورزشگاه را به عنوان محل برگزاری بازیهایش به فدراسیون فوتبال معرفی و اعلام کند.

هیچ مسابقه ای از یک سال قبل تاکنون به دلیل تعمیرات و نوسازی در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) برگزار نشد تا اینکه عملیات ترمیم به تازگی به اتمام رسید و اکنون ورزشگاه خانگی باشگاه شهرخودرو خراسان آماده میزبانی از دیدارهای این تیم لیگ برتری است.

ورزشگاه امام رضا (ع) متعلق به آستان قدس رضوی با دسترسی مناسب، در بافت شهری و حاشیه بلوار فردوسی مشهد واقع شده است اما ورزشگاه ثامن الائمه (ع) در جاده شاندیز در اطراف مشهد واقع شده و با نزدیکترین بافت واقع در محدوده شهری کلانشهر مشهد ۱۰ کیلومتر فاصله دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =