۱۰ آذر ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۳
کد خبرنگار: 2166
کد خبر: 84128868
۰ نفر

برچسب‌ها

بارندگی به تعدادی از روستاهای شهرستان شوش خسارت زد

دزفول - ایرنا - فرماندار شوش گفت: بارندگی اخیر به تعدادی از روستاهای این شهرستان در بخش‌های فتح المبین ، شاوور و بخش مرکزی شوش خسارت وارد کرد.

عدنان غزی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بارندگی ۲روز گذشته و آبگرفتگی برخی مناطق این شهرستان اظهار داشت: بارندگی موجب آبگرفتگی بسیاری از معابر شهری در شهر شوش شد همچنین حدود ۲۰ روستا در بخش های مختلف این شهرستان با مشکل آب گرفتگی معابر مواجه شدند.

وی گفت: در برخی مناطق روستایی شهرستان شوش همچنان مشکل آبگرفتگی معابر وجود دارد و با بسیج امکانات تلاش برای رفع این مشکل ادامه دارد.

فرماندار شوش افزود: در پی بارندگی اخیر همه دستگاه های اجرایی از جمله شهرداری شوش برای رفع مشکل آبگرفتگی معابر وارد عمل شدند.

رئیس ایستگاه هواشناسی شوش نیز میزان بارندگی ثبت شده در شهر شوش را  ٧٣.٥ میلی متر عنوان کرد و گفت: در منطقه سرخه ۹۷ ، شهرک بهرام ۶۴ ، هفت تپه ٦٣.٨  و سد شاوور ۵۱ میلی متر بارندگی ثبت شده است.

حمزه شفی خدایی افزود: طبق پیش بینی هواشناسی خوزستان سامانه بارشی دیگری از بامداد چهارشنبه وارد این استان می شود و تا اواخر روز پنجشنبه در منطقه فعال است.

خوزستان از پنجشنبه گذشته شاهد بارندگی شدید در بسیاری از مناطق بود که تا روز یکشنبه ادامه داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها