۷۲۰ حلب روغن نیمه جامد در شهرستان پاکدشت کشف شد

تهران- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پاکدشت گفت: ۷۲۰ حلب روغن نیمه جامد ۴.۵ کیلوگرمی خارج از شبکه تویع در پاکدشت کشف شد.

حجت فضلعلی عصر یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای طرح تشدید بازرسی و کنترل قیمت کالاهای اساسی، در یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهرستان، ۷۲۰ حلب روغن نیمه جامد ۴.۵ کیلوگرمی خارج از شبکه توزیع کشف شد.
وی افزود: این تعداد حلب روغن، خارج از شبکه توزیع در این مکان نگهداری می‌شد که پس از تشکیل صورتجلسه و تنظیم گزارش، ضبط و پرونده تخلف به منظور سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
وی اظهار کرد: با توجه به مشکلات ایجاد شده در تأمین و توزیع روغن جامد، طرح تشدید نظارت بر توزیع مواد غذایی مورد نیاز شهروندان به ویژه کالاهای اساسی نظیر روغن خوراکی به طور مستمر اجرا شده و با متخلفین برابر مقررات برخورد می‌شود.
فضلعلی همچنین از توزیع مستمر مرغ منجمد دولتی در شهرستان پاکدشت به منظور کنترل قیمت بازار خبر داد.
وی گفت: در راستای اجرای سیاست‌های طرح تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ها، توزیع مرغ منجمد دولتی به صورت مستمر و روزانه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تا متعادل شدن کامل نوسانات قیمت مرغ ادامه دارد.
وی تصریح کرد: مرغ منجمد با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان برای مصرف کننده، توسط ۱۵ عامل توزیع کننده در سطح شهرستان، در حال پخش و توزیع می‌باشد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پاکدشت با اشاره به اینکه روزانه ۲۰ تن مرغ منجمد در سطح شهرستان توزیع می‌شود افزود: کلیه مراحل جذب و توزیع مرغ منجمد، توسط بازرسان ستاد تنظیم بازار و واحد بازرسی اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان رصد می‌شود تا این سهمیه به‌صورت عادلانه و با قیمت مصوب بین شهروندان توزیع شود.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را با استفاده از شماره تلفن ۱۲۴، به اطلاع بازسان اداره صمت برسانند.
پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها