رقابت تنگاتنگ اکسین، پدافند و ایذه برای سرگروهی

تهران- ایرنا- سه تیم سینا صنعت ایذه، فولاد اکسین خوزستان و رعد پدافند هوایی در دور برگشت گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی برای صعود و سرگروهی رقابت دارند.

رقابت‌های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می‌شود.
در روز نخست این مسابقات ۶ دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:
سینا صنعت ایذه، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) – فولاد اکسین خوزستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۸)
رعد پدافند ارتش، برنده ۹ - هیأت کشتی سیرجان یک
سیناصنعت ایذه، برنده ۱ ۰- هیأت کشتی سیرجان صفر
فولاداکسین خوزستان، برنده ۹ - آریوبرزن بهبهان
فولاد اکسین خوزستان، برنده ۶ - هیأت کشتی سیرجان ۴
رعد پدافند ارتش، برنده ۸- آریوبرزن بهبهان ۲

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

سینا صنعت ایذه، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) – فولاد اکسین خوزستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۸) (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده ۹- مرتضی خدایی صفر
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی یک- پویا ناصرپور، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند یک- مهرداد مردانی، برنده ۳
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی ۵- علی ذکایی مهر، برنده ۶
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۹- عظیم گرمسیری صفر
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۷- محمد شربی نیازی ۳
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده یک- مهدی هدایی، برنده ۳
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۳- علی شریفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ۹ ضربه فنی- ایمان انصاری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر- پارسا نظری، برنده ۸


فولاد اکسین خوزستان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی ۳ - علی رستمی، برنده ۳
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۹ - فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵ - محمدرضا اسپیدکار صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده ۹ - نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده ۲ - محمدمهدی شهسواری ۱
۷۷ کیلوگرم: ابراهیم جمال پور یک - ابوالفضل نبی زاده، برنده ۴
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۴ - امیرطاها برفه‌ای صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۹ - اکبر عبدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل یک - آرشام بهرام زاده، برنده ۲
۱۳۰ کیلوگرم: محمدسروش رنجبر یک- سید مجتبی حسینی، برنده ۲


رعد پدافند ارتش، برنده ۸ - آریوبرزن بهبهان ۲ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی ۲ - صادق مرادی، برنده ۳
۶۰ یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده ۸ - محراب قلی پور، صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا عباسی، برنده ۹ - علی گوران صفر
۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی ۷ - بهنام مرادی، برنده ۶ ضربه فنی
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده ۹ - سجاد بنادری ۴
۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده ۸ ضربه فنی- رضا عادلی نژاد
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۹ - علیرضا مرادی یک
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۴ - علیرضا غفاری یک
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۹ - سید محمدرضا زینی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده ۹ - سعید حسین پور صفر

سیناصنعت ایذه، برنده ۱ -صفر هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: نیما محمدی، برنده ۷ - علی رستمی ۲
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۷ - امیرمحمد یارمحمدزهی ۵
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده ۹- علی چبک زن ۵
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۸- نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۹- امیرمحمد رضایی صفر
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۸- محمدرضا شاه بداغی
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۱۰- امیرطاها برفه‌ای
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۶- علی عابدی ۵
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ۸- فردین سالاری پور صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده ۱۰- مسعود زیدآبادی صفر


فولاداکسین خوزستان، برنده ۹- آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی، برنده ۹
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۱۱- عباس چنانی ۹
۶۳ کیلوگرم: نیما زرافشانی، برنده ۱۳ ضربه فنی – ابراهیم اسحاقی ۶
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۶- امی بذرگر ۳
۷۲ کیلوگرم: حسین نصیری، برنده ۲- سجاد بنادری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده ۹- سید عارف خردمند صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده ۵ ضربه فنی- عیرضا مرادی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۸- مهران بروشان فر صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری، برنده ۳- داود فلاحی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری، برنده ۵ (ضربه فنی) - سعید حسین پور ۴

رعد پدافند ارتش، برنده ۹- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: هادی تختایی، برنده ۱۱- علی رستمی ۴
۶۰ کیلوگرم: علیرضا کارگر، برنده ۸ – فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده ۷- محمدرضا اسپیدکار یک
۶۷ کیلوگرم: عباس مقدسی، برنده ۷- نوین ایزدنیا ۴
۷۲ کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده ۱۱- محمدمهدی شهسواری ۳
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ۶- ابوالفضل نبی زاده صفر
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۹- امیرطاها برفه‌ای صفر
۸۷ کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت ۳- علی عابدی، برنده ۵
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۶- آرشام بهرام زاده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: سجاد موسوی، برنده ۸- مسعود زیدآبادی صفر

چهار دیدار باقی مانده این گروه فردا برگزار می‌شود:
هیأت کشتی سیرجان-آریوبرزن بهبهان (ساعت ۹:۳۰)
سیناصنعت ایذه-رعدپدافند ارتش (ساعت ۱۱)
رعدپدافند ارتش-فولاد اکسین خوزستان (ساعت ۱۶)
سیناصنعت ایذه-آریوبرزن بهبهان (ساعت ۱۷:۳۰)

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار ورزش