شهادت دانشمند ایرانی سند مظلومیت مردم ایران

تهران- ایرنا - ترور سردار شهید حاج ‌محسن فخری زاده دانشمند متعهد ایران از سوی دشمنان سند مظلومیت ملت ایران اسلامی است.

به گزارش روز یکشنبه حوزه ایثار و شهادت ایرنا، «شهید فخری زاده» نماد توانمندی و قدرت فناوری و علمی کشور بود که منشأ خیرات و برکات زیادی برای جامعه علمی و دفاعی کشور داشت و این ترورهای بزدلانه نمی‌تواند در عزم و اراده پولادین ملت با صلابت ایران اسلامی خدشه و خللی وارد کند.

ترور شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نمایان ساختن ذات پلید و خبیث ایادی استکبار و صهیونیست است و این درحالی است که شهادت این نخبه اسلامی یک بار دیگر کام مردم مظلوم ما را تلخ کرد.

پیرو فرمایش مقام معظم رهبری؛ ما مردم مظلومی هستیم، ولی درعین‌حال مانند مولایمان حضرت علی (ع) قوی و در مقابل زورگویی‌ها مستحکم و صلابت ایستادگی خواهیم کرد.

شهید فخری زاده نماد توانمندی و قدرت فناوری و علمی کشور بود که منشأ خیرات و برکات زیادی برای جامعه علمی و دفاعی کشور داشت و دشمنان قسم‌خورده نظام جمهوری اسلامی یک‌بار دیگر از خود استیصال و درماندگی نشان دادند و باید بدانند راه ایران اسلامی یک راه هموار، روشن و امیدبخش است که هیچ توطئه و فتنه‌ای در سراسر جهان نمی‌تواند حرکت پرصلابت و با اقتدار قطار انقلاب اسلامی را متوقف نماید.

پیکر مطهر شهید «محسن فخری‌زاده» دانشمند برجسته و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که در تروری ناجوانمردانه به شهادت رسید، امروز در حرم حضرت معصومه (س) طواف داده شد و پس از انجام مراسم طواف پیکر مطهر شهید فخری زاده، حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) بر پیکر وی اقامه نماز کرد.

همچنین پیکر مطهر رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح شهید «محسن فخری زاده» شامگاه شنبه هشتم آذر در بارگاه منور رضوی طواف داده شد.

تروریست‌های بیگانه عصر جمعه (هفتم آذرماه) با کمین در مسیر خودروی حامل «محسن فخری‌زاده» در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری زاده مورد حمله قرار گرفت و بعد یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد. در اثر این تیراندازی و انفجار، فخری زاده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار جامعه