خبرهای رییس جمهوری را در «گزارش جمهور» ایرنا بخوانید

تهران – ایرنا – سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به منظور اطلاع رسانی جامع از برنامه های خبری روزانه دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در طول هفت سال اخیر، سرویس «گزارش جمهور» را راه اندازی کرد.

این سرویس که امروز یکشنبه – نهم آذر- فعالیت خود را آغاز کرده است، تلاش می‌کند گزارش تمامی برنامه‌های خبری رئیس جمهوری را در قالب متن، عکس و فیلم در اختیار مردم، دانش پژوهان و خبرنگاران قرار دهد.

صفحه ویژه «گزارش جمهور» در نوار بالای تارنمای اصلی ایرنا به نشانی https://www.irna.ir/service/specialreports/president در دسترس عموم قرار دارد و همگان می‌توانند به سهولت آخرین برنامه‌ها و بیانات ریاست جمهوری را دریافت کنند. علاوه بر آن، در این بخش، امکان دسترسی به مجموعه کامل خبرهای دکتر حسن روحانی از هنگام انتخاب به عنوان رئیس جمهوری در سال ۱۳۹۲ تاکنون نیز وجود دارد.

مراجعه کنندگان به این سرویس همچنین به آسانی امکان بازیابی اخبار، گزارش‌های تصویری و فیلم‌های مرتبط با حوزه دولت، افتتاح پروژه‌های ملی و تمامی سفرهای داخلی و خارجی رئیس جمهوری را دارند.

آرشیو این سرویس که در قالب «صفحه ویژه» در تارنمای ایرنا دیده می‌شود، شامل تمامی اخبار، گزارش‌های تصویری و فیلم‌های منتشر شده در دولت‌های یازدهم و دوازدهم است و امکان دسترسی به آن برای مخاطبان در بخش "مشروح اخبار گزارش جمهور" فراهم شده است.

بخش گزارش تصویری و فیلم نیز به صورت مجزا در این صفحه طراحی شده و به طور مداوم بهروزرسانی می‌شود.

عناوین برگزیده، پیشنهاد سردبیر و نشست‌های هیأت دولت از دیگر بخش‌های صفحه «گزارش جمهور» است که از امروز می‌توانید آن را در تارنمای اصلی ایرنا مشاهده و پیگیری کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار فرهنگ