دست رژیم صهیونیستی در عملیات ترور شهید فخری‌زاده دیده می‌شود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دست عوامل رژیم صهیونیستی در عملیات ترور شهید فخری‌زاده دیده می‌شود اما با توجه به پیچیدگی عملیات، امکان دارد سرویس‌های بیگانه دیگری نیز در آن دخیل باشند.

به گزارش ایرنا، ابوالفضل عمویی در حاشیه جلسه روز یکشنبه صحن علنی مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه شب گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این جلسه با حضور مسئولان دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و وزارت دفاع برگزار شد و مجموعه فعالیت‌های این شهید و تأثیری که در پیشبرد صنایع نوین دفاعی کشور داشته است بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه شب گذشته همچنین گزارشاتی در مورد عملکرد وی در حوزه هسته‌ای توسط وزارت دفاع ارائه شد.

عمویی خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین شرایط حفاظتی شهید فخری‌زاده که سال‌ها مورد تهدید دشمنان بود بررسی شد و دستگاه‌های امنیتی گزارشی در این خصوص ارائه کردند.

وی تصریح کرد: آنچه که مشخص است این اقدام از پیش طراحی شده، اقدامی پیچیده و ترکیبی بوده و با پیگیری‌های صورت گرفته به سرنخ‌های خوبی رسیده‌ایم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: از این جهت کمیسیون با اولویت ویژه بحث‌های حفاظتی را پیگیری می‌کند و کمیته امنیت هم با حساسیت به پیگیری این مساله ادامه می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار سیاست