ادامه روند ناکامی‌های پیکان در لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- تیم والیبال پیکان در هفته سیزدهم لیگ برتر، نهمین باخت فصل را تجربه کرد.

به گزارش ایرنا، هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال از صبح امروز (یکشنبه) با ۲ مسابقه همزمان آغاز شد. این مسابقات به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار می‌شود. در مسابقات صبح امروز تیم‌های هورسان و شهداب حریفان خود را شکست دادند.

در سالن فدراسیون، پیکان که در این فصل شرایط خوبی ندارد و کادر فنی خود را هم تغییر داده است، یک بار دیگر شکست خورد. شاگردان علیرضا طلوع‌کیان در این بازی با نتیجه سه بر یک مقابل هورسان رامسر تسلیم شدند. ست‌های اول، سوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ به سود هورسان رقم خورد و پیکان فقط در ست دوم با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ به برتری دست یافت.

هورسان با این نتیجه با ۵ برد و ۱۵ امتیاز همچنان در رده هشتم قرار دارد. پیکان هم با ۲ برد و ۵ امتیاز در رتبه دوازدهم باقی ماند.

در بازی همزمان، ۲ تیم استان یزد در خانه والیبال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه سه بر یک به سود شهداب به پایان رسید. شهداب در ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز شد و فقط ست سوم را با امتیاز ۲۵ بر ۱۷ به خاتم اردکان واگذار کرد.

شهداب با این برد با کسب ۸ برد و ۲۳ امتیاز، یک پله در جدول بالا رفت و در مکان پنجم قرار گرفت. البته این صعود شهداب پیش از برگزاری دیگر مسابقات امروز است. خاتم هم با ۳ برد و ۱۱ امتیاز در مکان نهم ایستاده است.

نتیجه و برنامه مسابقات هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال

شهداب یزد ۳ - خاتم اردکان یک

پیکان تهران یک - هورسان رامسر ۳

ساعت ۱۴، خانه والیبال، آذرباتری ارومیه - راه‌یاب ملل کردستان

ساعت ۱۴، سالن فدراسیون، شهرداری گنبد - شهرداری ورامین

ساعت ۱۷، خانه والیبال، سپاهان اصفهان - سایپا تهران

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، هراز آمل – شهرداری قزوین

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار ورزش