بسیج ایلام در ارزیابی عملکرد برتر کشور شد

ایلام - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) ایلام گفت: مجموعه سپاه و بسیج استان در ارزیابی عملکرد سه ماهه اول سال جاری توسط واحد اشراف سازمان بسیج مستضعفان حائز چهار رتبه برتر کشوری شد.

به گزارش ایرنا به نقل از سایت اطلاع رسانی سپاه استان ایلام سرهنگ قدرت اله کریمیان اظهار داشت: در این ارزیابی بسیج اصناف، بسیج مداحان، مرکز فرهنگی خانواده و معاونت سلامت و زیستی سپاه استان به عناوین برتر کشوری دست یافتند.

وی افزود: همچنین در ارزیابی واحد اشراف سازمان بسیج مستضعفان کشور در خصوص عملکرد بسیج استان‌ها در سال ۹۸ بسیج نواحی استان ایلام ۱۱ عنوان برتر را از آن خود کرد.

کریمیان یادآور شد: بسیج ناحیه ایلام ۶ عنوان و بسیج نواحی شهرستان‌های مهران، دهلران، دره شهر و آبدانان هر کدام یک عنوان برتر را کسب کردند.

جانشین فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) ایلام اضافه کرد: همچنین بسیج اصناف استان علاوه بر کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد فصل اول کاری ۹۹ در ارزیابی عملکرد بسیج سال ۹۸ نیز مجدد عنوان برتر را به دست آورد.

وی تاکید کرد: هرکدام از بخش‌های بسیج و سپاه در صورت تداوم موفقیت‌های کشوری در ارزیابی اشراف در جشنواره ملی مالک اشتر که پایان سال برگزار می‌شود، تقدیر خواهند شد.

کریمیان ادامه داد: سپاه و بسیج استان همواره در عمل ثابت کرده است که برای انجام طرح‌های عمرانی، محرومیت زدایی، فرهنگ سازی غنی ایرانی اسلامی در بین مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان، زمان وقوع حوادث طبیعی و بحران و سایر عرصه‌ها همراه و همیار دستگاه‌های اجرایی است.

وی، پایگاه‌های مقاومت بخصوص بسیج محلات را از بازوان اصلی بدنه سپاه و بسیج عنوان کرد و گفت: بسیج محلات از آنجا که از خود مردم تشکیل شده است اشراف بیشتری بر نیازها، خواسته‌ها، مشکلاتف نقاط قوت و ضعف هر محله دارد.

وی افزود: با استفاده از همین اشرافیت پایگاه‌های مقاومت محلات می‌توان زمینه‌های رشد و شکوفایی استان را در زمینه‌های مختلف فراهم کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها