پنج میلیارد و ۲۸۲ میلیون ریال به ایتام خنداب استان مرکزی کمک شد

اراک - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب استان مرکزی، از وجود یک هزار و ۴۸۵ حامی ایتام در این شهرستان خبرداد و گفت: این افراد پنج میلیارد و ۲۸۲ میلیون ریال امسال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی، «محمدرضا نصیری‌نیک» افزود: ۱۳۰ کودک یتیم در این طرح مورد حمایت قرار گرفتند و کمکها برای تهیه هزینه تحصیل، خوراک، پوشاک و سایر نیازمندیهای این افراد صرف شد.

وی اظهار داشت: فرزندان محسنین کسانی هستند که به هر دلیلی از داشتن حضور مفید و موثر سرپرست محروم هستند که در این شهرستان ۲۱۵ فرزند محسنین شناسایی و ۲ میلیارد و ۴۱۷ میلیون ریال برای آنان هزینه شده است.

نصیری‌نیک با بیان اینکه این نهاد از طریق اختصاص اعتباری تحت عنوان کمک‌های موردی، یاور همیشگی محرومان در رفع نیازهای آنان است، گفت: سه هزار و ۱۰۰ کمک موردی امسال به ارزش ۱۵ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال جمع آوری و توزیع شد.

وی اظهار داشت: ۶ میلیارد و ۹۷۶ میلیون ریال نیز از سوی مراکز نیکوکاری در زمینه‌های مختلف فرهنگی وآموزشی، درمان و بهداشت و اطعام به نیازمندان کمک رسانی شده است.

شهرستان خنداب از توابع استان مرکزی است و در این منطقه حدود ۶۰ هزار نفر زندگی می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =