پیام تسلیت نماینده مقام معظم رهبری در عراق به مناسبت شهادت فخری زاده

بغداد – ایرنا- نماینده مقام معظم رهبری در عراق شهادت «محسن فخری زاده» رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را به رهبر معظم انقلاب، علمای عظام و امت اسلامی تسلیت گفت و تاکید کرد: با وجود همه توطئه ها و تلاش های بزدلانه دشمنان، انقلاب اسلامی و خط مقاومت به سوی پیشرفت و شکوفابی پیش می رود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از بیانیه دفتر مقام معظم رهبری در عراق، آیت الله سید مجتبی حسینی نماینده معظم رهبری در عراق در آغاز درس خود شهادت دکتر «محسن فخری زاده» رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را "به امت اسلامی بویژه مراجع عظام و حضرت امام خامنه ای (دام ظله) و همه آزادگان جهان تسلیت گفت" و افزود: هدف قرار دادن این دلاوران و انجام چنین توطئه هایی از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز ادامه داشته و نخبگان بزرگی را از ما در زمینه های مختلف گرفته است اما انقلاب اسلامی و مقاومت روز به روز قویتر شده و بر عزم و استواری و مقاومت ملت ما در برابر قدرت های استکبار افزوده شده است؛ بنابراین تا زمانی که حق با ما است؛ باید همیشه انتظار مصائب را داشته باشیم؛ همانطور که درباره حضرت امام باقر (ع) آمده است که یکی از دوستداران ایشان نزدشان آمد و گفت: به خدا سوگند، من شما خاندان اهل بیت (ع) را دوست دارم و امام صلوات الله علیه پاسخ دادند که (پس بر تن خویش لباسی از بلا و ناگواریها بپوشان).

نماینده معظم رهبری در عراق افزود: خداوند متعال را شاکریم که با وجود همه توطئه ها و تلاش های بزدلانه دشمنان، انقلاب و خط مقاومت در مسیر پیشرفت و شکوفایی حرکت می کند و امروز به نعمت خداوند قویتر از گذشته شده ایم اما قدرتهای شرور با توطئه های بزدلانه خود تلاش می کنند که از عزم و اراده ما بکاهند اما گمان اشتباه برده اند زیرا امام بزرگوار ما حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: بکُشید ما را؛ ما مصمم تر و ثابت قدم تر می شویم و به خدا توکل می کنیم و خداوند متعال این بلاها را به خوبیها تبدیل می کند؛ همانطور که در این آیات کریمه آمده است: شکیبایان را نوید ده. [همان] کسانی که چون مصیبتی به آنان برسد می‏ گویند ما از آن خدا هستیم و به سوی او باز می‏ گردیم. آنانند که درودهای پروردگارشان و بخشایشی [ازجانب او] بر آنان [باد]؛ و آنانند راه یافتگان.

بعد از ظهر روز جمعه، عناصر تروریستی مسلح، خودرو حامل محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار داده و وی را به شهادت رساندند.

این اقدام تروریستی با محکومیت احزاب، نهادها، تشکل‌های اسلامی، شخصیت‌ها، سازمان‌ها و کشورهای مختلف روبرو شده است.

در عراق جریان‌ها و شخصیت‌های مختلف سیاسی و گروه‌های مقاومت اسلامی در بیانیه‌های مختلف، این ترور جنایتکارانه را محکوم کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

سرخط اخبار جهان