خدمات صندوق نوآوری در هفته جاری برقرار است

تهران- ایرنا- صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد، پیرو اعلام تعطیلی دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا در کشور، خدمات به شرکت‌های دانش بنیان به صورت غیر حضوری ارایه می شود.

به گزارش روز یکشنبه از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، با توجه به اهمیت تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و تاکید صندوق نوآوری بر عدم ایجاد اختلال در فعالیت و اقتصاد شرکت‌ها، این صندوق در هفته جاری پاسخگوی شرکت‌ها و فناوران خواهد بود.

صندوق نوآوری اعلام کرد: با عنایت به مصوبه دولت مبنی بر رعایت شرایط و دستورات ستاد ملی کرونا، خواهشمند است شرکت‌های دانش بنیان به جای مراجعه حضوری، از طریق سامانه‌های مجازی درخواست خود را پیگیری کنند، لذا خدمات صندوق نوآوری برقرار است و شرکت‌ها می‌توانند درخواست‌های خود را از طریق سامانه غزال و یا به صورت تلفنی پیگیری کنند.

شرکت های دانش بنیان در صورت بروز هر گونه مشکل در پیگیری امور در هر یک از بخش‌های صندوق می‌توانند با شماره ۰۲۱۴۲۱۷۰۶۱۴ امور مشتریان یا شماره ۰۲۱۴۲۱۷۰۵۵۵ رسیدگی به شکایات یا در صورت ضرورت با شماره ۱۰۳-۰۲۱۴۲۱۷۰۱۰۱ دفتر ریاست، تماس گیرند.

بر اساس اعلام صندوق نوآوری سامانه غزال (پیگیری اینترنتی درخواست‌ها) Ghazal.inif.ir، میز پذیرش (پیگیری تلفنی درخواست‌ها) ۰۲۱۴۲۱۷۰۶۱۱، میز خدمت (پاسخگویی به سوالات شما در خصوص خدمات صندوق): ۰۲۱۴۲۱۷۰۱۱۸ برای راه‌های ارتباطی شرکت های دانش بنیان با صندوق است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش