ادارات چهارمحال و بختیاری تعطیل نیستند

شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود محدودیت‌های کرونایی گفت: فعالیت ادارات و حضور کارمندان در محل کار همانند هفته گذشته ادامه دارد و ادارات تعطیل نیستند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از استانداری چهارمحال و بختیاری، جعفر مردانی با اعلام این خبر افزود: به استناد مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۲۷ آبان سازمان اداری و استخدامی کشور، حضور کارکنان محترم ادارات از مورخ تاریخ ۹ آذر تا پایان هفته جاری با کمی تغییرات همانند هفته گذشته است.

وی ادامه داد: بدین صورت که در شهرستان‌های قرمز دستگاه‌های مرتبط با مأموریت‌های ضروری، خدماتی، مدیریت شهری، امدادی، امنیتی، انتظامی و بهداشتی و درمانی با ۵۰ درصد کاهش پرسنل مشروط بر عدم اختلال در ارائه خدمات به مردم و سایر ادارات، با حداکثر یک سوم ظرفیت در محل کار حضور خواهند یافت.

مردانی ادامه داد: در شهرستان‌های نارنجی دستگاه‌های مرتبط با خدمات ضروری و با حضور دو سوم کارکنان مشروط بر عدم اختلال در ارائه خدمات به مردم و سایر ادارات با ۵۰ درصد ظرفیت در محل کار حضور پیدا خواهند کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: بر اساس تاکید رئیس جمهوری در ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا هیچ دستگاهی در این هفته تعطیل نبوده و فعالیت دستگاه‌ها بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی این ستاد در استان است.

به گزاش ایرنا، شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، فارسان و کیار در وضعیت قرمز و بقیه شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی شیوع کرونا قرار دارند.

ویروس کرونا که منجر به بیماری نوپدید کووید ۱۹ شده است، بسیاری از کشورهای جهان درگیر کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.
استفاده همگانی از ماسک، رعایت فاصله ۲ متری از یکدیگر، شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و حضور در اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها