خیابان صنایع تهران به شهید فخری‌زاده تغییرنام یافت

تهران- ایرنا- خیابان صنایع در منطقه یک تهران و جنب وزارت دفاع با رای اعضای شورای اسلامی شهر تهران به نام شهید «محسن فخری‌زاده» مزین شد.

به گزارش ایرنا اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه در جریان دویست و پنجاه و یکمین جلسه خود پیشنهاد نامگذاری خیابان صنایع در منطقه یک تهران به نام شهید دکتر محسن فخری زاده را در دستور کار قرار دادند.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۸ رای این پیشنهاد را تصویب کردند.

بعدازظهر جمعه در بلوار امام خمینی (ره)شهر آبسرد عناصر تروریست مسلح خودرو حامل دانشمند شهید «محسن فخری‌زاده» رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار دادند.

به گزارش ایرنا، روز گذشته نیز شهرداری و شورای شهر آبسر، میدان اصلی این شهر را که در گذشته به نام میدان شهرداری نام داشت به نام دانشمند شهید محسن فخری‌زاده تغییر دادند.

تروریستهای بیگانه عصر جمعه با کمین در مسیر خودرو حامل رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل دانشمند هسته‌ای کشورمان مورد حمله واقع گرفت و سپس یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها