دانشجویان کرمانی ترور دانشمند هسته ای کشورمان را محکوم کردند

کرمان - ایرنا - تعدادی از دانشجویان دانشگاههای مختلف استان کرمان عصر امروز (شنبه )با حضور در گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان را محکوم کردند.

به گزارش ایرنا ، این دانشجویان با سر دادن شعارهایمرگ بر آمریکا و ب اسرائیل خواستار انتقام سخت  از عاملان این جنایت بزدلانه شدند .

این تجمع ضدصهیونیستی با قرائت بیانیه‌ای در محکومیت ترور دانشمند شهید هسته‌ای کشور شهید دکتر محسن فخری‌زاده همراه شد و در این بیانیه از مسوولان خواستار گرفتن انتقام از عوامل ترور شدند.

تروریستهای بیگانه عصر جمعه- هفتم آذرماه- با کمین در مسیر  خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری  وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.
به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری زاده مورد حمله واقع گرفت و بعد یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد. در اثر این تیراندازی‌ و انفجار، فخری زاده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها