۲۱۱ کارمند خراسان شمالی به کرونا مبتلا شدند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خراسان شمالی گفت: شمار کارمندان مبتلا به کرونا در استان از سه هزار و ۶۹۷ نفر در یک هفته گذشته با ۲۱۱ مورد ابتلای جدید به سه هزار و ۹۰۸ نفر رسیده است.

جواد نوروزی شنبه‌شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تاکنون سه هزار و ۴۳۴ نفر از کارکنان دولت که در دستگاه‌های مختلف اجرایی استان به کرونا مبتلا شده‌ بودند، بهبود یافته اند.

وی با بیان اینکه ۱۸ کارمند نیز به علت ابتلا به کووید ۱۹ جان باخته اند، افزود: اکنون ۳۸۲ نفر از کارمندان مبتلا به ویروس کرونا در استان در حال گذراندن دوره درمانی هستند.

وی خاطرنشان کرد: دستور جمع بندی و ارائه گزارش در زمینه ابتلای کارمندان به دستگاه ها داده شده است و خوشبختانه دستگاه‌ها در این باره همکاری لازم را داشته اند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در محدودیت های جدید کرونایی، شمار کارمندان حاضر در محل کار، کاهش یافته است و دستگاه های اجرایی مکلف به اجرای دستورالعمل مزبور هستند.

خراسان شمالی از اوایل مردادماه در شرایط قرمز کرونایی قرار دارد و در هفته های اخیر شمار مبتلایان و فوتی های ناشی از کووید ۱۹ در این استان افزایش یافته است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها