انتقام سختی در انتظار عاملان ترور شهید فخری‌‎زاده است

قزوین – ایرنا – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: آمران و عاملان ترور شهید محسن فخری‌زاده باید به دنبال اجاره سیاه چال و سوراخ باشند چرا که انتقام سختی در انتظار آنها است.

منوچهر حبیبی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تسلیت اقدام مذبوحانه دشمنان در ترور و به شهادت رساندن این دانشمند هسته‌ای به مردم عزیز، جامعه علمی و نخبگان و خانواده معزز ایشان، افزود: دشمن هیچ‌گاه از دشمنی خود دست برنداشته است و برای اینکه مردم را ناامید کند این حرکات را طراحی و اجرا می‌نماید.

وی افزود: البته این اقدامات وحشیانه، بی‌پاسخ نخواهد ماند و حتماً عاملان و آمران آن مجازات خواهند شد.

حبیبی گفت: قطعاً موساد و سیا طراحان اصلی این ترور هستند و باید بدانند مقابله به مثلی به مراتب شدیدتر از ترور شهید دامن آنها و سردمداران آنها را خواهد گرفت.

این مسوول گفت: دشمن، رشد، توسعه و پیشرفت کشور را نشانه گرفته است و تلاش می‌کند با نقشه‌های شوم خود به اهداف ننگین و ضد بشری خود دست یابد.

وی افزود: شهید فخری‌زاده از عناصر مؤثر در توسعه و پیشرفت و آبادانی کشور در حوزه‌های هسته‌ای بود که مورد هدف قرار گرفت و قطعاً با ریخته شدن خون او صدها فخری زاده دیگر در این مرزوبوم به منصه ظهور خواهند رسید.

تروریست‌های بیگانه عصر جمعه- هفتم آذرماه- با کمین در مسیر  خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری زاده مورد حمله واقع گرفت و بعد یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد.

در اثر این تیراندازی‌ و انفجار، فخری زاده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها