۸ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۴
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84127175
۰ نفر

برچسب‌ها

شهادت دانشمند هسته‌ای بی‌پاسخ نخواهد ماند

مشهد- ایرنا- علما و مدرسین حوزه علمیه اهل سنت مظهرالتوحید تایباد در بیانیه‌ای تاکید کردند: دشمنان این نظام و انقلاب بدانند که شهادت دانشمند هسته ای ایران بی پاسخ نخواهد ماند.

در این بیانیه که روز شنبه درپی شهادت محسن فخری زاده صادر شد آمده است: اسراییل جنایتکار که بیش از نیم قرن فلسطینیان مظلوم را زیر چکمه های خود له کرده است با ترور این دانشمند بزرگ چهره خبیث و جنایتکارانه خود را به جهانیان نشان داد.

این بیانیه می‌افزاید: دشمنان کور دل که از رشد و موفقیت علمی، تحقیقاتی و صنعتی فرزندان این مرز و بوم به هراس افتاده و خود را در مقابل پیشرفتهای علمی دانشمندان ایران خوار و ذلیل دیدند دست به این جنایت عظیم زدند.

در ادامه این بیانیه آمده است: کجایند مدعیان دروغین حقوق بشر که ادعای آنها چشم بی خردان را کور کرده و حرفی از این جنایت بزرگ نمی زنند، در حالی که اسرائیل جنایتکار با وقاحت تمام اقرار به این جنایت کرده است.

جامعه اهل سنت تایباد در این بیانیه با محکوم کردن این جنایت وحشیانه توسط استکبار جهانی، شهادت غرورآفرین دانشمند هسته ای کشور، شهید "محسن فخری زاده " را به مقام معظم رهبری، ملت شهیدپرور ایران اسلامی و ملت‌های به‌ پا خاسته منطقه و تمام رزمندگان اسلام تبریک و تسلیت گفته و نابودی هرچه زودتر دشمنان قرآن و اسلام را آرزو کرده است.

تروریستهای بیگانه عصر جمعه هفتم آذر ماه جاری با کمین در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند در مسیر خودروی حامل "محسن فخری‌زاده" رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.
به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری‌زاده مورد حمله قرار گرفت و پس از آن یک دستگاه خودرو نیسان در فاصله ۱۵ متری خودروی حامل وی منفجر شد.

فخری‌زاده در اثر این تیراندازی‌ و انفجار به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده، در بیمارستان به شهادت رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها