بهاروند: رای قاطع ۷۰ نفری به اساسنامه، نادر بود

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: مشارکت اعضای مجمع در تصویب اساسنامه بسیار بالا بود و با رای قاطع ۷۰ نفر اساسنامه به تصویب رسید که فکر کنم نادر باشد.

به گزارش ایرنا، حیدر بهاروند در حاشیه برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: از اعضای مجمع تشکر می‌کنم. برای تدوین و تهیه اساسنامه شاید حدود ۱۰-۱۲ مورد را داشتیم. همه اعضا در آن مشارکت داشتند و قبلا نظرات و پیشنهاداتشان را داده بودند.

وی در ادامه افزود: اساسنامه چندین بار رفت و برگشت و نظرات فیفا و اعضای مجمع هم اعمال شد. مجمع خوبی هم برگزار شد. مشارکت اعضای مجمع بسیار بالا بود و با رای قاطع ۷۰ نفر به تصویب رسید که فکر کنم نادر باشد.

سرپرست فدراسیون فوتبال در پایان گفت: یکبار اصلاح اساسنامه را داشتیم که شاید با نصف به علاوه یک یا تعدادی کمتر و بیشتر انجام شد. این اساسنامه را که مجمع تایید کرد، با قاطعیت آرا بود.

بهاروند با بیان اینکه خوشبختانه اساسنامه فدراسیون فوتبال به تصویب رسید، اظهار داشت: باید به پروسه انتخابات برویم، تاریخ را مشخص و آن را برگزار کنیم تا رییس جدید با رای اعضای مجمع انتخاب شود و سکان فدراسیون را در دست بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار ورزش